DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Görevimiz Tehlike 5

1 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 11:38
616 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bu yıl vizyona girecek olan ABD yapımı macera ve aksiyon türündeki, yönetmenliğini Christopher McQuarrie’in üstlendiği Görevimiz Tehlike filminin baş rolünde yine neredeyse hiç yaşlanmayan yakışıklı ve usta oyuncu Tom Cruise’yi görüyoruz. Tom Cruise’nin yanında Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames ve Alec Baldwin de baş rolü paylaşan oyuncular arasında yer alıyor.
Son serisi 2011 yılında vizyona giren Görevimiz Tehlike filmi yine gizem, aksiyon ve macera dolu bir sinema keyfi vaat ediyor. Siz de sitemizden bu muhteşem Görevimiz Tehlike 5 izleyebilirsiniz.
Filmin bütün serilerinde gördüğümüz Tom Cruise, Ethant Hunt rolü ile yine meraklılarını kendine hayran bırakacak bir performans ile izleyeceğiz. Filmin bu 5. serisinde Ethan Hunt ve arkadaşlarını zorlu bir görev beklemektedir ve bu görev diğerlerinden daha tehlikeli ve riskli bir görevdir. Dolandırıcılık çetesi Syndicate’yi (Sendika) çökertmek adına hareket edecek olan grup, Syndicate’nin Uluslararası Para Fonu IMF’yi hedef aldığını öğrenir ve düşmanların bu hedefe ulaşmadan önce durdurulmalarını sağlamaya çalışır. Aksiyon ve macera sevenlerin inanılmaz dakikalar yaşayacağı filmde ekip, bugüne dek karşılaştığı en büyük mücadeleye girmek üzeredir. IMF’yi tamamen yok etmeyi planlayan bu uluslararası suç örgütü Syndicate (Sendika)’yı durdurma ve kökünü kazıma için çalışmalarını sürdürürken bir anda kendilerini hedefte bulurlar.
Aksiyon ikonu olmayı bu film ile başaran Tom Cruise, hayata geçirdiği Ethan Hunt karakteri ile yine izleyiciyi beyaz perdeye taşıyacak ve gişe rekorları ile oynayacak gibi görünüyor.
Yaklaşık olarak 20 yıldır süren Görevimiz Tehlike filminin 5. serisinde yine entrika, takım ruhu ve casusluk yer alırken filmin inanılmaz büyüklükteki bütçesi de film için beklentileri çok daha yukarılara taşıyor. Ayrıca filmde sunulan görsel efektler de yine muhteşem sürprizlere yol açarken, izleyenlerin pişman olmayacağı şimdiden vurgulanan unsurlar arasında.
Görevimiz Tehlike filmlerinin göz dolduran oyuncusu Tom Cruise’nin yine çok iyi atraksiyonlarına şahit olurken, CGI kullanmıyor olması ve efektlerin de gerçek olması ile film usta ellerden çıktığı görülüyor. Yine ustalıkla hazırlanan çatışma ve kovalamaca sahneleri de görsel bir şov sunuyor. Görevimiz Tehlike 5 filminde dünyanın en yüksek binasına tırmanan Ethan Hunt yani Tom Cruise dublör kullanmazken bu filmde de havalanmak üzere olan uçağı yakalıyor. Film yalnızca kaçma – kovalama sahnelerinden ibaret değil ayrıca çok zekice hazırlanmış soygun ve akıl hileleri ile de izleyiciye beklediği zeka ürününü sunuyor. Bu film ilk dört serisinde beklentilerin üstüne çıkarken, izleyenlerin beklentisini karşılayacağını söylüyor. Tom Cruise’nin yaşını almış bir aktör olmasına rağmen hala yakışıklı ve etkin rollerde görev alıyor olması hayranlarını daha çok kendine bağlarken, film meraklıları Cruise’nin bir sonraki serilerde de yer alıp almayacağını şimdiden merak ediyorlar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık