DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Karapınar Kültür Merkezinden Duyurulur.

28 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 11:50
1.577 kez görüntülendi

Karapınar Kültür Merkezinden Duyurulur.

karapınar kültür merkezi mustafa songülKarapınar Kültür Merkezinden Duyurulur.

Kültür ve Turizm Bakanlığı yatırım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bağlı olan Karapınar Kültür Merkezi 2013 yılı haziran ayından bu yana hizmet vermektedir. 220 kişilik koltuğu bulunan Karapınar Kültür Merkezi sosyal Faaliyetler salonu, Kamu Kurum ve Kuruluşların ticari amaç gütmeyen Bilimsel, Kültürel, Sanatsal, Eğitim ve spor amaçlı faaliyetler ile Valiliğin, Kaymakamlığın talebi olması kaydıyla ulusal gün ve bayramlarda düzenlenecek organizasyonlar için tahsis edilmesi halinde ücret alınmamaya devam edecektir.

Kamu kurum kuruluşlarında doğrudan gerçekleşecek diğer etkinliklerde en az 15 gün önceden başvurulması kullanılacak mekânın veya alanın kiralanması durumunun uygun olması halinde karşılığında yalnızca kira bedelinin % 20 oranında işletme gideri alınmak kaydıyla tahsis gerçekleştirilir.

Karapınar Kültür Merkezi sosyal faaliyetler salonu, kamu kurum ve kuruluşları haricinde özel ve tüzel kurum yada kuruluşların talebi olması halinde 350 lira ücret Kültür ve Turizm bakanlığı Döner sermaye işletmesi merkez müdürlüğü hesabına yatırılacaktır. Salonu Kiralamak için, İlgili Kuruma talep yazısı ile başvurur. İlgili Müdür söz konusu tarihlere yönelik yapılacak inceleme neticesinde başvurunun ilgili müdüre ulaştığı tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde başvuru sahibine mekânın kullanım durumu hakkında bilgi verir. İlgili mekan talep tarihinde uygun ise müracaat edene ücretin tamamının 10 iş günü içerisinde ödenmesi istenir. Ücretin denip makbuzun ilgili müdüre teslimi ile yapılan sözleşme neticesinde salon kiralanma işlemi tamamlanmış olur.

İlgili kurum kuruluş ve şahısalara duyurulur.

Karapınar Kültür Merkezi şefi Mustafa Songül

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık