DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Konfor yapı Market Hizmette

5 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 15:20
2.042 kez görüntülendi

Konfor yapı Market Hizmette

Karapınar’lı iş Adamları dünyasına Konfor Yapı Market ile giren Mustafa Akkaya, İşyerinin açılışını kalabalık bir katılım ile gerçekleştirdi. İlçenin Kale Mahallesi dört yol kavşağında Hacı Mustafa Akkaya Apartmanı zemin katındfa hizmete açılan Konfor Yapı Marketin açılışna İlçe Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Yardımcısı Emre Özsoy, İlçe Emniyet Müdürlüğü Amirleri, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, Sivil Toplum Örgüt Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Mustafa Akkaya, “İşyerimizin açılışına katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Gelişmekte olan Karapınar’da hızla sayısı artan toplu konutlar ve bu konutların konforu noktasında ihtiyaca cevap verme eksikliğini hissettiğimiz işyerimizi sizlerinde amin diyeceği dualarımız ile açmak için toplanmış bulunuyoruz. Hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Karapınar’da toplu konut ve sanayi alanında son zamanların en hızlı gelişim gösteren ilçelerinden birisidir. Bu işyerini açan Akkaya ailesine işlerinde başarılar diliyorum ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Hacı Ömerli Müezzininin okuduğu Kur’an-ı Kerim Tilavetinin arkasından İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk’in ettiği dua ile yapılan açılışta katılımcılara ikram sunuldu.konfor yapı market mustafa akkaya 700konfor yapı market mustafa akkaya 700 a

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık