DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Küplüce Arçelik Servisi

31 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 12:20
496 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Herkesin bildiği gibi beyaz eşyalar çok uzun ömürlü olmuyor. Gelişen teknoloji ile insanlarda beyaz eşyalarını tamir ettirmek yerine yenisini alma yolunu seçiyorlar. Bu aslında çok büyük bir yanlış, tamir edilebilecek olan bir beyaz eşyayı atıp yenisini almak gerçek bir müsrifliktir. Giderek daha da tüketen bir toplum oluyoruz.

Beyaz eşyaları tamir ettirmek için gerçek bir servise ihtiyacınız var. sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bana sorun çıkaran bir buzdolabım vardı, pek çok servise gösterdim ancak hepsi günlük çözümler üreterek dolabımın bir daha sorun çıkarmayacağını söylediler. Ancak bunların hiç biri doğru değildi. Ne yazık ki kısa süre sonra buzdolabım eski sorunlarını tekrarlıyordu. Soğutmama ve kar yapma gibi 2 zor arıza olan dolabım Küplüce Arçelik Servisi sayesinde ortadan kalktı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu servisi aradım. Açıkça ve dürüst olarak söylemem gerekiyor ki hiç umudum yoktu. Bu arkadaşlarında gelip bakıp gideceklerini ve yeni bir buzdolabı almak zorunda kalacağımı biliyor gibiydim. Ancak bu servis ekibinden arkadaşlar geldiler ve bana dolabımın sorunları tek tek sordular. Parça değişiminde servis ücreti olmadığını sadece parça ücretini alacaklarını da söylediler. 1 gün gibi kısa bir sürede tamir edilip getirilen buzdolabım şuan 3 ay geçmesine rağmen çok güzel bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

Sizlere kefil olarak söyleyebilirim ki buzdolabı ve diğer beyaz eşyalarınızı Yavuztürk Arçelik Servisi gibi kaliteli servisler aracılığı ile tamir ettirmelisiniz. Üstelik parça değişiminden sonra ilk 1 yıl garanti veriyorlar ve sınırsız tamir garantisini sunuyorlar. Neden boş yere dolabımı değiştirmek zorunda kalayım ki? Yeni bir dolap almak yerine kaliteli bu servisler sayesinde param cebimde kaldı.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık