DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

KYANİ NEDİR DENİLDİĞİNDE KARŞIMIZA ÇIKAN SİSTEMİN AYRINTILARI

31 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 11:32
724 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanlar artık yaşamlarında daha fazla kendilerine zaman ayırmak istemektedir. Özellikle gençler ebeveynleri gibi tüm zamanlarını bir işverene bağlı olarak geçirmeyi istememekte. Yeni kazanç sistemleri arasında giderek artan, üye sayısı ile dikkat çeken Kyani; kendi ürünlerini satması, ürünlerin günlük olarak daima ihtiyaç duyulacak özelliklerde olması ve kazanç anlamında herkesin kendi performansına göre kazançlar elde etmesi, sistemin popüler hale gelmesinde önemli bir etken olmuştur. Kyani nedir, başlığı altında Ziya Şakir Yılmaz’ın yorumlarını bulabilirsiniz. Genç girişimci, ilk aylardaki yüksek performansı sonrasında istediği yüksek meblağlardaki aylık kazançlara erişmeye başladığını, bunu isteyen herkesin yapabileceğini söylemektedir.

Sistemin esasında tüketim alanında insanların belirli bir sistem üzerinde bilinçli seçimler yapması bulunmaktadır. Doğrudan satış kategorisi altında bulunan bu sistemde Gülay Rençber gibi başarılı isimlerin tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Kyani hakkında araştırmalar yapan bireyler için bu alanda ürünleri satmak için verilen distribütörlük sayesinde bağımsız olarak satışlar gerçekleştirme imkânı elde edebilirsiniz. Perakende sektörünün en önemli dezavantajı üretimden tüketime kadar gelen ürünlere her aşamada gelen ek maliyetlerdir. Bu maliyetleri ortadan kaldıran bu sistem, bu alanda tamamen distribütörlerine yatırım yapmaktadır.

Bazı durumlarda Kyani şikâyetlerine rastlayabilirsiniz. Ancak kimse size çalışmadan para kazanacağınızı anlatmamakta; doğru planlamalar yaparak, günlük ihtiyaçlarınız üzerinden tüketim birliği yapmak esas amaç olmakta ve bu birlik genişledikçe de bireylerin kazançları çok daha fazla artacaktır. Tolga Çamsoy gibi bu alandaki Türk girişimcilerde kazanmak için çevrenizde bulunan tüm insanları iyi bir şekilde organize etmek gerekliliğini vurgulamaktadır. Kolay para kazanmak diye bir şey yoktur. Sadece doğru metotlar kullanarak daha az yorularak daha çok kazanç elde edilebilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık