DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Laboratuvar Hizmetinde Öncü Firma

5 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 11:39
382 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gelişen ve globalleşen dünyada teknolojinin de son hızda ilerlemesiyle tıp dünyasında adeta çağ atladık. Son dönem gelişmiş teknolojik tıbbi malzemeler ile artık en küçük sorunları bile görebilmek mümkün oldu. Aynı şekilde tedavi yöntemi de hızla gelişti.

Tıp biliminin gelişmesi halkın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Tıp dünyasında çok önemli yere sahip olan laboratuvarlarda tahlil işlemleri yapılmaktadır. Tıbbi tahlil laboratuvarı ilk olarak kaliteli malzemelerden oluşan bir laboratuvar olmalı aynı zamanda da deneyimli olmalıdır.

     www.gelisimlab.com.tr Türkiye de açılan ilk laboratuvarlardan biridir. Deneyimine uzman kadrolarla devam ettiren firma oldukça başarılı sonuçlara imza atmaktadır.

Laboratuvar seçimi son derece önemlidir. Gelişim tıp laboratuvarları cihaz ve ekipman altyapısının yanı sıra deneyimli elemanlarıyla alanında uzmandır. Kan şekeri testi  gibi aklınıza gelebilecek tüm testleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Güvenli ve %100 doğru bir test sonucuna ulaşacağınıza emin olabilirsiniz. Sitede A dan Z ye test listesini görebilir ve ne kadar sonra sonuçları teslim alabileceğinizi görebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak size check-up da yapılabilmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık