DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Mimarların Paylaşım Sitesi

31 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 18:26
467 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Mimarlık adına akıla gelebilecek her türlü konu ve haberlerin paylaşıldığı bir site olan Mimarizm sitesi, bu branştaki tüm meslektaşlar ve alanla ilgili kişi, kurum ve kuruluşları bilgilendirici ve yönlendirici bilgiler yayınlamaktadır.

Aynı zamanda bu mesleğe yeni başlayacak ve okulların ilgi bölümlerinde eğitim görenler için oldukça ışık tutan kapsamla bilgileri ile okuyucu kitlesi geniş ve özel olan bir site konumunu almıştır.

Sitenin günlük bültenleri arasında yer alan mimari tasarım proje örnekleri ile mesleğin detay ve inceliklerini gözler önüne sererek, mesleğine gönül veren kişilere fikir, eğitim alan ve yeni meslek sahibi olan kişilere de rehber görevini üstlenmektedir.

Türkiye’deki tüm proje, yapısal ve tasarımsal tüm faaliyetleri mesleki çalışmalar olarak yayına almaktadırlar.

Site, iç mimarlık tasarımı hakkında görseller ve yerleşim, çizim örneklendirmeleri ile mimarların birbirlerine ilham vermeleri ve konuyla yakından ilgilenen kişilere güzel projeleri paylaşmaktadır.

Mimarlık ve tasarım yayın platformu olan mimarizm.com sitesi bu alanda var olan platformlar arasında dekorasyon inceliklerini profesyonel mimarlık bilgileri dahilinde paylaşan bir sitedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık