DOLAR: 4.59 TL
EURO: 5.42 TL

Tüm Kitapları Ucuza Satın Al

25 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 17:40
2.245 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

 

kitap sepeti

 

Kitapsepeti.com rakiplerinden açık ara önde gidiyor. Sadece birkaç tıkla kitap satın al.  Rakiplerimizi yenerek en çok ziyaretçi çeken siteler arasına girmiş durumdayız. Ön sıralara çıkmamızda editörlerimiz tarafından her  yönüyle kaliteli ürün yayınlamamız önemli bir etken. Kitapları yayınlamadan önce yayınevleri ile görüşüp, kitapların yazarları inceleniyor. Böylece kaliteden ödün vermeden gönül rahatlığıyla hizmet veriyoruz.

Kitapsepeti.com bir çok avantajı içinde barındırıyor. Bunlardan en önemlisi doyum veren içeriğe sahip kitaplar. Bir çok kesime hitap eden insanların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimine yardımcı olan kitaplar bulundurulmaya özen gösteriliyor. Karmaşık sitelerde, müşteriler aradığı kitabı nasıl bulacağını anlayamaz ancak sitemizin sade dizaynı, her bölümün düzenli oluşu aranılan kitabın kolay bulunmasını sağlıyor. Site içerisinde tüm kitaplar bölümlere ayrıldı. Farklı kesimlere hitap eden kitapların daha rahat incelenebilmesi için kategorilere ayırma yöntemi tercih edildi. Ölmeden önce mutlaka okumanız gereken kitaplar kısmı sitenin müşterilere verdiği önemi ortaya koyuyor. Bu bölüm içerisinde 100 Temel Eser ve bunun gibi git gide değer kazanan, mutlaka okunması gereken sanat şah eserleri yer alıyor. Dikkat çeken, bunları biliyor muydunuz kısmını andıran ilginç bilgilerin olduğu bir bölüm özenle düzenlenmiş. Bu bölüm içerisinde merak edilen bir çok konudan, ilginç bilgilerden bahsediliyor.

 

Sitede gezinen ziyaretçiler hem kitaplarına bakabilecek hem de yeni bilgiler öğrenebilecek.  İnsanlar arada kaldıklarında en çok satan kitaplar kısmından kitaplar hakkında fikir edinip, çok satan  kitapları buluyorlar. Her konuda kitap mevcut ve bu konular rahat incelenebilmesi için kategorilere ayrıldı. Bu kategorilere bakacak olursak en değerli varlıklar olan çocuklarla ilgili bir çok kitap bulunmaktadır. Yeni doğan çocuklara nasıl davranılması gerektiği, anne karnındayken neler yapılması gerektiği ve çocukların nasıl özgüven kazanacağı gibi konulara kitaplarda yer verilmiş. Bilim kurgu ve fantastik kitaplar daha yaratıcı zekaya sahip insanlar tarafından tercih ediliyor. Zihin geliştirici ve kaliteli hikayelerin yer aldığı bir çok fantastik içerikli, değişik kurgulu ürün kitapsepeti.com raflarında yerini almış durumda.  Ünlü yazarlar tarafından yazılmış Cesur Yeni Dünya, Mülksüzler, Kargaların Ziyafeti ve Otomatik Portakal gibi kitaplar bu kategoride yer alıyor. Aramızda şiir tutkunları var. Şiir okumak için kaliteli şairlerin kitapları alınıyor. Orhan Veli, Atilla İlhan’dan Ayrılık Sevdaya Dahil, Gök yokuş gibi önemli şiir kitapları sitemizde satışa sunuldu.

 

Bu kadar avantaj arasına bir yenisi daha eklendi. Yüksek fiyatlı kitaplar çoğu insanı kararsız bırakmaktadır. Bu kararsızlığı yaşamamanız için sizin için en uygun fiyatları bulduk. Yaklaşık ’a kadar indirimden yararlanmak mümkün. Kitap satın almak isteyen bir çok insan tek ödeme seçeneği olan kredi kartı ile alışveriş yöntemini tercih etmiyor. Sitemiz içerisinde hem kredi kartı ile alışveriş yöntemi hem de kapıda ödeme seçeneği var. 75 TL üzerinde ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık