DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Yaşam Alanlarımızın Güvenliği İçin Doğru Adres

25 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 10:59
482 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ev ve işyerlerimizde para, altın ve diğer değerli eşyalarımızı hırsızlığa, yangına ve deprem gibi doğal afetlere karşı koruyabilmek için yüksek güvenlik önlemlerine haiz, dayanıklı malzemelerden üretilmiş kasaları kullanmayı tercih ederiz.

Bahsettiğimiz bu kasa çeşitleri ihtiyaçlarımız için uygun güvenlik önlemleriyle donatılmışlardır. Özellikle evlerimizde kullandığımız şifreli kasa çeşitleri darbelere dayanması ve özel güvenlik önlemleriyle dikkat çekmektedir.

Aynı şekilde tatillerde değerli eşyaları gönül rahatlığıyla koyabileceğimiz otel kasası çeşitleri de piyasada yer alan kasa modellerindendir.

Ancak en çok tercih edilen kasa çeşidi çelik para kasası modelleridir. Bu kasa modelleri işyerlerinde günlük yapılan nakit tahsilatları, müşterilerden alınan çek ve senetleri, şirketle ilgili değerli evrak ve eşyaları muhafaza ettiğimiz kasalardır. Bu çelik para kasaları ağırlıkları itibariyle yerlerinden kolayca alınıp taşınabilen eşyalar değillerdir.

kasa.com.tr; evlerimiz, işyerlerimiz ve otellerimiz için ihtiyaca göre çelik kasa üretimi ve satışı gerçekleştiren bir online alışveriş sitesidir. Sitede kasa modellerinin satışına ek olarak elektronik kapı kilidi modelleri ve anahtar dolabı ürünleri de satılmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık