DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Yüzünüzü Ekranlara Taşıyın

27 Ağustos 2015 Ekleme Saati: 11:03
520 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ülkemizin dünya üzerinde en çok televizyon seyredilen ülkelerden biri olduğu su götürmez bir gerçek. Buna bağlı olarak da dizi film ve reklam filmi sektörü özellikle son yıllarda inanılmaz hızlı bir gelişme göstermeye başladı.

İzleyiciler peş peşe çekilen dizilerde yeni yüzleri görmek istiyorlar ve bu da Cast ajanslarının iş yükünün artmasını sağlıyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren Rol İstanbul Ajans sektörde sürekli olarak baş gösteren yeni yüzler ihtiyacının profesyonel bir anlayışla karşılıyor. Son derece disiplinli çalışan ve her yaştan oyuncu adayı için hizmet sunan firma mevcut Cast Ajans seçenekleri içinde güvenilirliliği ile ön plana çıkıyor.

Oyunculuğu meslek olarak seçmiş olan ve bu yolda ilerlemek isteyenler için ciddi anlamda bir şans olan ajans, öğrenciler, ev hanımları gibi ek gelir ihtiyacı olanlar için de ideal bir adres. Diğer taraftan Çocuk Cast Ajans Başvuru yapmayı düşünen anne babalar da gönül rahatlığıyla buraya gelebilir.

Gerek sinema gerekse televizyon dünyasında hızlı ve başarılı bir ilerleme için http://www.rolistanbulajans.com/ sizleri bekliyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık