DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Bebek Hayalinizi Gerçeğe Çevirin

7 Eylül 2015 Ekleme Saati: 16:36
377 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bünyesinde barındırdığı uzman ekibi ile birlikte birçok çiftin bebek sahibi olmasını sağlayan Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, tedavilerinde en etkili ve en hızlı yöntemleri tercih etmektedir.

Hamileliğin başlangıcından itibaren en çok merak edilen konulardan biridir bebeğin cinsiyeti. Çiftlerin artık hamilelikten önce istedikleri cinsiyette bebek sahibi olabilmeleri mümkün. Tüp bebekte cinsiyet seçimi için özel genetik laboratuarlarda bir takım işlemler gerçekleştirilmektedir.

Bebekte cinsiyet seçimi tüp bebek işlemleri ile benzer bir hazırlık süreci gerektirmektedir. Toplamda bir hafta süren cinsiyet seçimi işleminde son olarak döllenmenin 5. günü embriyo annenin rahmine transfer edilir.

Her hangi bir sebepten dolayı doğurganlık özelliğini kaybeden kadınlar için uygulanan yumurta donasyonu ile anne olma mutluluğunu yaşabilmek mümkün. Yumurta donasyonu fiyatları ve uygulanacak işlemler ile ilgili detaylı bilgi için Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dünya’nın birçok yerinden binlerce çiftin anne ve baba olmasını sağlayan Kıbrıs tüp bebek merkezi ve tüp bebek ile ilgili merak edilen tüm bilgiler http://www.kibristupbebek.org adresinde yer almaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık