DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Komek İdari Personel ve Kadrosu tamam, sıra kursda

15 Eylül 2015 Ekleme Saati: 02:29
2.655 kez görüntülendi

Komek İdari Personel ve Kadrosu tamam, sıra kursda

Karapınar KOMEK şube müdürlüğüne Ali Tuna getirildi. 16 Yaş altı kurs dönemini tamamlayıp, 16 yaş üzeri vatandaşlara kurs vermek için hazırlanan KOMEK, görevlendirmesini yaparak, KOMEK Karapınar şubesine Ali Tuna’yı müdür olarak görevlendirdi. 1981 Ereğli doğumlu olan Tuna, ilk, orta ve Lise eğitimini Ereğli’de tamamladıktan sonra, Gazi Üniversditesi Gazi Eğitim Fakültesi Matematik öğretmenliği bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Karapınar’da özel eğitim kurumlarında eğitimci olarak görev yapan Tuna, bundan sonraki süreçte KOMEK müdürü olarak görev yapmaktan onur duyduğunu söyledi.

Komek müdürü’nün yanı sıra 3 temizlik görevlisi bulunan Komek, Ak Rasıh Doğan, Adem Yorulmaz ve Tuba Korkmaz olmak üzere 4 kişi görev yapıyor.

Yeni açılacak olan ve kayıtları devam eden Kurslarda neler var?

Mefruşat, Giyim, Pasta, Yemek(Aşçı ÇIrağı), Kurdele nakışı-tel kırma, Keçeden aksesuar, İğne oyası, Ahşap Boyama, Takı, Kur’an-ı Kerim elif ba ve tecvit, Arapça, ingilizce, Osmanlıca, Bilgisayar F kalvye, Eğitici Annelik, Çini seramik, Resim, Bağlama, Gitar, Peynir üretimi, İşaret dili, İlk yardım, web Tasarımı, Aşçı Çırağı, Bilgisayar kullanımı ve Ney eğitimi olacak.komek müdür ali tuna 700 toplu

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık