DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Şifalı Bitkiler ile Ağrı Kremleri

9 Eylül 2015 Ekleme Saati: 11:59
386 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Her zaman seçilen ürünlerde bitkisel içeriklere önem verilir öyle değil mi? Yine ağrı kremlerinde de şifalı bitkilerden yardım alınarak hazırlanan pek çok içerik sizlere sunularak, bu konuda istekleriniz karşılanmaktadır. Kozmetik sektörü içerisinde yer alan gelişimler ile birlikte, ağrı ve masaj kremleri sizlere yardımcı olacaktır.

Bahsedilen bu ağrı kremleri, hangi ağrılarda sizlere yardımcı oluyor diyorsanız şu ağrılarda sizlere kolaylık sağlayabilirler. Eğer ki, masaj kremlerini doğru ve düzenli bir şekilde kullanabilirseniz, ağrılarınızdan kısa sürede kurtularak, kolay günler geçirebilirsiniz. Aşağıda saydığımız ürünler sizlerin ağrılarınızda yardımcı etki yaratabilecektir.

Şu ağrılarda yardımcı

  • Baş, alın ve şakak
  • Omuz ve sırt bölgesi
  • Göğüs kasları ve diğer kas ağrıları
  • Kol ve bacaklar
  • El, bilek ve ayak ağrıları
  • Dirsek ve diz bölgelerinde bulunan eklem ağrıları

Sizlere yardımcı olan ürünlerin kullanımları hakkında bilgiler ise şöyledir.

Ozon masaj kremi

İlk olarak ağrılı bölgeye ozon masaj kremi yeteri miktar almak gerekmektedir. Daha sonra dairesel hareketler ile masaj yolu ile uygulanması uygundur. Düzenli ve sürekli kullanımı ağrılarınızı azaltabilir. Gün içerisinde en fazla 2 kullanım yeterlidir.

Deva ağrı kremi

Yine deva ağrı kremi de, ozon masaj kremi ve ekvator kremi gibi, uygulama şekli aynıdır. Düzenli ve sürekli kullanarak, ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık