DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Son Moda Sakal

9 Eylül 2015 Ekleme Saati: 12:01
443 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Erkeklerin yüzünde sakal ve bıyık çıkması testesteron hormonu ile ilgili olarak karşımıza çıkmaktadır. Testesteron oranı erkeklerde sakal ve bıyığın ne oranda çıkacağını da belirlemektedir. Az veya çok çıkmasına ya da hiç çıkmamasına sebebiyet verebilir. Sakal erkekler arasında son zamanlarda daha fazla moda olmakta ve hemen hemen her erkek modaya uyarak sakal bırakmaya başlamaktadır. Ancak sakalların seyrek çıkması veya çıkmaması da erkekler açısından büyük sorun oluşturur ve bu sorunu yaşayan insanlar sakal nasıl çıkar sorusuna çözüm bulmak için uğraşmaktadırlar. Sakal ve bıyık insanlar arasında erkekliğin sembolü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gür Sakallar

Bu yüzden sakal ve bıyık bakımına önem veren ve gür sakallara sahip olmak isteyen erkekler dermo mineral kullanarak seyrek sakal sorunlarına çözüm bulabilir ve gür sakallarla kendilerini daha hoş bir hale getirebilirler. Bu sakallarla daha erkeksi görünen erkeklerin kendilerine olan güvenlerinde de oldukça fazla bir şekilde artış olacaktır.

Sakallarınızın Bakımı

Rahatlıkla kullanacağınız ve sorunlarınıza iyi bir çözüm olacak olan sakal serumu ile birlikte erkekler sakallarının daha hoş göründüğüne ve daha gür çıktığına şahit olacaklardır. Haftada 2 ya da 3 kez uygulamanız gerekmektedir. Bu serumu uyguladıktan sonra 2 3 saatte belli aralıklarla yüzünüze masaj yapmanız ve uygulamayı bitirdikten sonra bol su ile yıkamanız gerekmektedir. Günler geçtikçe insanlar sakallarında artış olduğunu fark edebileceklerdir. Kendilerine bakım yapmayı ve iyi görünmeyi seven insanlar için sakal ve bıyıkların gür çıkması oldukça fazla bir şekilde önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık