DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Tüylerinizden Epila ve Acvit ile Kurtulun

9 Eylül 2015 Ekleme Saati: 12:00
348 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yıllardır hem erkeklerin hem de bayanların en büyük sorunları arasında elbette ki istenmeyen tüyleri yer almaktadır. Genel olarak, kol, bacak, genital bölge, sırt, göğüs bölgelerinde istenmeyen tüylerden kurtulmak için, jilet, ağda, lazer ve epilasyon gibi pek çok farklı yöntem uygulanmıştır. Fakat bunların geneli ya çok acılı ya da oldukça pahalı yöntemler arasında yer almaktadır. Artık sizlerde epila tüy dökücü sprey sayesinde, sorunlarınızdan oldukça kolay kurtulabileceksiniz.

Yukarıda saydığımız tüm bölgelerde kullanımı gerçekleştirilen epila tüy dökücü, sizlerin günümüzde, en büyük destekleri arasında yer alabilecektir. Kullanım kolaylığı ise, hem bayan hem de erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Kullanımı nasıldır?

Sadece yapmanız gereken, temizlenmesini istediğiniz bölgeye epila ya da acvit tüy dökücü krem sürmeniz ya da sıkmanızdır. Daha sonra sıkmanız ile birlikte, epila için 3 dakika acvit için 6 dakika bekleyerek, bol su ile ovalayarak yıkama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüy dökme işlemi bu kadar. Şimdide epila tüy dökücü ile birlikte verilen epilasyon spreyini sıkarak, tüylerinizin daha da azalmasını sağlayabilirsiniz. Yine sıktıktan sonra, 3 dakika bekleyerek bol su ile ovalama işlemlerini gerçekleştirerek, bölgeyi temizleyebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler

Dikkat edilmesi gereken pek bir nokta bulunmasa da, hem epila hem de acvit tüy dökücü sprey seçerken, orijinal ürün olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra, içeriğinde bulunan maddelere alerjisi bulunan bireylerin de kullanması uygun olmayabilir. Kullanmadan önce içerik hakkında bilgi sahibi olmanız faydalı olacaktır.Ürün siparişi vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://epilatuydokucu.web.tr/ ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık