DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Yapı Dünyasında En İyisi

11 Eylül 2015 Ekleme Saati: 16:33
472 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

1968 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek onlara en uygun çözüm önerilerini sunan Yapı Kataloğu, sektör ile ilgili oldukça geniş bir yelpazede yerli ve yabancı yayınları sizlerle buluşturabilmenin gururunu yaşamaktadır.

Binalara daha estetik bir görünüm kazandıran ve binaların daha uzun ömürlü olmalarını sağlayan cephe sistemleri, ısı ve ses yalıtımı konusunda oldukça başarılıdır. Birçok farklı seçenek ile sunulan bu sistemleri yapan en iyi firmalar bu platformda bir araya getirilmiştir.

Yüksek dayanıklılık gücüne sahip olan çatı kaplaması binalara çok daha farklı bir görünüm kazandırmanın yanı sıra uzun ömürlüdür de.

Çatı sistemleri kolay uygulanabilir özelliğe sahiptir ve en son teknolojiler kullanılarak üretilmektedir. Çatı sistemleri ve kaplamaları ile ilgili tüm firmalar ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Yapı sektöründe yer alanları bir arada buluşturmayı amaçlayan bu platform ile ilgili daha detaylı bilgiler http://www.yapikatalogu.com/ adresinde yer almaktadır. Sektörün gelişmesi ve daha da ileriye taşınması için gerekli tüm bilgiler burada bir arada toplanarak sizlere sunulmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık