DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Yapı Malzemeleri, İhale Haberleri

9 Eylül 2015 Ekleme Saati: 12:10
503 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Ekonominin dinamikleri serbest piyasa araçlarına tabi bütün kurumsal çatıların entegrasyon içinde uyum sergilemesine bağlıdır. Bunu sağlayan en önemli bir araç ise iletişimdir.

Özellikle internetin yaygınlaşması sonucu ortaya çıkan çift yönlü iletişim teknolojisi sayesinde haberler çok daha kısa sürede yayılabilmekte ve geleneksel kalıbın çok ötesinde bir etkileşim ağı sergilenmektedir.

Her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de yapı dünyasına ilişkin haberler sektörün dinamik işleyişindeki bilgi alma ihtiyacını karşılamaktadır. Bu yüzden yapı dünyasına ait yeni malzemelerin tanıtılması, ihaleler bilgileri, mimarlık mesleğiyle ilgili son gelişmelerin interaktif bir ortamda sunulması ihtiyacı her geçen gün daha da artmaktadır.

Yapı.com.tr sitesi de bu bilgi paylaşım ihtiyacını karşılamaya yönelik internet medya hizmeti sunmaktadır. Kamu ihaleleri güncel olarak sitede paylaşılarak yatırımcı ve meslek grupları bilgilendirilmektedir.

Mimarlık mesleğiyle de yakından ilgili gazeteci kadrosuyla sitede detaylı bir şekilde yapı dünyasına dair her şeye yer verilmektedir. Mimarlık sözlüğü, ürün haberleri, projelerle ilgili güncel bilgiler, gündeme dair gelişmeler, söyleşiler, gayrimenkul sektörü, yatırım haberleri, dünyadan haberler ve yazarların makaleleriyle güzel bir bilgi platformu sunuluyor. Siteye yapi.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık