DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Yaş 70 İş Bitmemiş

9 Eylül 2015 Ekleme Saati: 12:01
502 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

İnsanların cinsel hayatlarında problemler olması gayet normal bir durum olmaktadır. Ancak insanlar bu durumdan çekindiğinden fazla duyulmasını istemez ama daha çok erkeklerin yaşadıkları cinsel problemler dillerde olmaktadır. Erken boşalma, sertleşememe, iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik gibi sorunlara yardımcı olan birçok ürün vardır ancak içlerinde en köklüsü olanı ve etkilisi padişah macunu olmaktadır. Bunlara ek olarak sperm azlığına da çare olarak vücudun daha çok üretmesine de yardımcı olan bir yapıya sahip olmaktadır.

Macunun kullanımı nasıl olmalıdır?

Etkisinden önce kullanım zamanı ve etkisini göstereceği zaman doğru ayarlanmalıdır. Kullanırken padişah macununu, aç karnına ve sabah kahvaltısından önce dolu bir kaşık olarak tüketilmesi gerekmektedir. Ancak duruma göre epimedyumlu bitkisel macun olarak da bilinen bu ürün akşam yatmadan önce ancak aç karnına tüketilmelidir.

İçeriği ve faydaları

Bitkisel içerikleri ile vücuda bir zararı olmayan epimedyumlu bitkisel macunun içerisinde pınar ucu, çaksır otu ve azgın teke otu bulunmaktadır. Osmanlı zamanında bu zamana kadar gelen ve padişahlarında kullandığı bu ürün erken boşalma sorununun önüne geçerek daha uzun ilişki yaşanmasını, sertleşmenin maksimum düzeyde olup ilişkinin daha zevkli olmasını, sperm sorunu yaşayan kişilerdeki bu sorunu çözmesini, cinsel isteksizliğe çare olarak daha fazla cinsel temas yaşama isteği, ereksiyon halinin uzun sürmesini sağlamaktadır. Bunların her birini bir gün içinde bir kaşık kullanarak çözüp daha zevkli bir cinsel ilişki yaşabilirsiniz.Ürün siparişini vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://www.padisahmacunu.web.tr/ ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık