DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Zinde Terlik ve Zinde Kremi Kullanımı

9 Eylül 2015 Ekleme Saati: 12:08
477 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son yıllarda masaj kremleri hakkında pek çok farklı duyum almış olmanız gerekmektedir. Elbette ki duyum aldığınız pek çok krem, % 100 etkili olmasa da sizlerin ağrılarınızın azaltılmasında yardımcı olmaktadır. Bu kremler arasında büyük bir öneme sahip olan zinde kremi, yıllardır pek çok farkı birey tarafından kullanılmış ve memnun kalınmış ürünler arasında yer almaktadır. Sizlerde artık zinde kremi kullanımı hakkında detaylara ulaşarak, kendinize ve ağrılarınıza bir destekte bulunabilirsiniz.

Bahsettiğimiz masaj kremi kapsamında yer alan ürünlerden bir farklı olarak, zinde terlik de, ağrılarınızın giderilmesinde sizlere önemli bir destek verebilmektedir. Biliyorsunuz ki, ayak masajı, vücudumuzda pek çok farklı ağrının giderilebilmesinde etkili olmaktadır.

Ayak tabanında bulunan noktalara, doğru uygulamalar yapıldığında, ağrılarımızdan kurtulabilmemiz mümkün olabilmektedir. İşte sizlere bahsettiğimiz zinde terlik, gün içerisinde doğru ve düzenli kullanımı ile sizleri ağrılarınızdan kurtara bilme imkânı bulunmaktadır. Kullanımları nasıldır biliyor musunuz?

Zinde kremi kullanımı

Yukarıda bahsettiğimiz zinde kremi kullanımı şu şekildedir.

  • Ağrısı bulunan bölge tercihe göre temiz tutulmalıdır.
  • Daha sonra, belirli bir miktar krem alarak, masaj yolu ile iyice deriye yedirilmelidir.
  • Dairesel hareketler ile uygulanan krem, sabah ve akşam olmak üzere düzenli bir şekilde 1 ay kullanılmalıdır.

Zinde terlik kullanımı

  • Bahsettiğimiz zinde terlik ise, günde toplamda 30 dakika olarak kullanılabilir.
  • Yapısı gereği ilk zamanlarda fazla kullanmak ayak tabanında acılara sebep olabilir.
  • Sabah ve akşam olmak üzere 2 seansta 15’er dakika kullanılabilmesi tercih edilebilir.Ürünler hakkında detaylı bilgi için resmi satış sitesi http://zindeterlik.com/ ‘a bekleriz.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık