DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Beklenen Açıklama Geldi

21 Ekim 2015 Ekleme Saati: 22:30
11.837 kez görüntülendi

Beklenen Açıklama Geldi

5 kuruşluk Tazminat Davası tuğba özdemir 700

5 kuruşluk Tazminat Davası

Saygın bir işadamı ve kulüp başkanı hakkında savcılığa zorla kürtaja sürüklendiği için suç duyurusunda bulunduğunu açıklayan Tuğba Özdemir, “Karapınar’da saygın bir işadamı olan ve bir sivil kurumda yönetim kurulu başkanlığı yapan Z.C, benimle beraber olarak hamile kalmama sebep oldu. Hamileliğimin ilk aylarında çocuğumuza bakacağını ve babalık edeceğini söyleyen şahıs, hamileliğimin 15. Haftasında babalığı ret ederek çocuğu kürtaj yolu ile aldırmamız gerektiğini söyledi. Karnımda kalb atışlarını hissettiğim yavrumu, özel bir klinikte anestezi yapmadan canlı canlı kopardılar. Psikolojim bozuldu ve beni bu hale getiren şahıstan davacıyım. Hakkında 5 kuruşluk manevi tazminat davası açacağım” dedi

Manevi Boşluğumdan Yararlandı

Daha önce çalışmış olduğum işyerinde tanımış olduğum şahıs, menevi olarak boşluğa düştüğüm bir dönemde dini konularda bana yardımcı olarak, benim tekrar hayata tutunmama ve Allah’a olan inancımı tazelememe neden olmuştu. Konuşmalarından huzur duyduğum şahıs ile aramızda kısa sürede sevgi tomurcukları açmış ve bu sevgi yerini yasak aşka bırakmıştı. Yaşamış olduğumuz yasak aşkın meyvesi olan çocuğumuzun dünyaya getirilmesi noktasında beraber karar vermiştik. Ama ne oldu bilmiyorum hamileliğimin 15. Haftasında ani bir karar değişikliği ile bu çocuğu dünyaya getiremeyeceğimi söyledi. Kürtaj dönemini aştığımızı söyledim ise de paranın gücü ile özel bir klinikte zorlan kürtaja sürüklendim. İslam dininde kürtajın haram olduğunu söyleyen şahıs, bir anda kürtaj hakkında fetva vererek çocuğumu bedenimden canlı canlı ve parça parça çıkarttırdı. Şimdi soruyorum, İslâm dininde 15 haftalık bebeği aldırmak caiz midir? Benim insanlığa da, dinimize de bakış açımı değiştiren bu şahıs ne kadar doğru söylüyor?

Artık İnsanlara Güvenmiyorum

İnsanlara olan inancımı yetirdiğim bir dönemde tanıdığım Z.C. benim ruhen zayıf dönemimde benim duygularımı istismar etti. Kadınlık gururum ile oynadı. Annelik duygumu elimden aldı. Kendisinden davacı olacağım. Bunu arkasında duran toplumun da bilmesi için basın yayın aracılığı ile deşifre edeceğim.

Karapınar Liderleri ilgilenmediler

Karapınar’da belirli bir kitleyi temsil eden ve Belediye ismi ile anılan bir kuruluşun başkanlığını yapan bu vatandaş hakkında, Karapınar Ak Parti İlçe Başkanı, Karapınar Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısı ile mesaj yöntemi ile bağlantı kurdum ama kendileri, halkı da, halkın içindeki mağdurları da muhatap almadıkları için bana dönüş yapmadılar. Böyle bir vicdansızlığa imza atan bu şahsa Karapınar çocuklarını nasıl teslim ediyorlar onunda cevabını istiyorum” dedi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Nazo dedi ki:

  Ah be guzelim yapmadan iyiydi. Bin kere düşünüp bir kere haraket etseydin. Hangi yanlışını saydam bilmem ki. Ama şu tavrinla sergilediğini yanliş sadece senin yanlışın. Allah ıslah etsin. Allah yar ve YARDIMCINIZ olsun.

 2. Bayan Z dedi ki:

  Düşüp kalkarken ak parti ilçe başkanına, belediye başkanına ve yardımcısına mı sormuş? Onların görevi zina yapanların döküntülerini toplamak değildir! Hem adamın karısını ve çocuklarını mağdur etmemiş mi kendisi? Zina ile magduriyeti karıştırmayın! Senin yaptığın haberin de içine tüküreyim, bu ne la!? Kadın uçkuruna sahip olmamış diye ne ilçe başkanı kalmış, ne belediye başkanı, ne de yardımcısı… Tam bir DHA muhabirisin en ucuzundan!!!

 3. kkdh dedi ki:

  İlahi adalet senin de cezanı verecek zc

 4. Süleyman Sak dedi ki:

  Haberi okudum… 🙂 sadece güldüm harbiden Z.Ç. yazmışsın Mehmet Yaaa neysem en iyisi mi susayım ben şimdi yazarsam çok yazarım 🙂

 5. Süleyman Sak dedi ki:

  Ülen bu adama yaklaşsan adam binbir tane hadis okur ALLAH diye ağzından düşürmez AKP der başka bişey demez 🙂 en iyisimi Tenekeci Hateme Gidip Bi Koruma Yaptıram Ben 🙂

 6. Mehmet dedi ki:

  Böyle mahrem haberlerin topluma açılmasını doğru bulmuyorum. Habercilik bu değil! Bu; haber hiç değil! Ondan sonra güzel memleketimiz Karapınar dışarıda yanlış tanınıyor!

 7. okuyucu okuyucu dedi ki:

  Bazı haberleri severek bazı haberleri sevmeyerek yaparız. Bu haber de semeyerek yaptığım bir haber ama maalesef yapılması gereken bir haberdi Mehmet bey.

 8. Murtaza dedi ki:

  Yuh ya 15 haftalik bebek aldirilirmi.Yazıklar olsun ikinizede.O çocuğu n hesabını nasıl vereceksiniz.

Yukarı Çık