DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

KOMEK Hİzmette

21 Ekim 2015 Ekleme Saati: 02:46
1.896 kez görüntülendi

KOMEK Hİzmette

Konya Büyük Şehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreteri Haşmet Okur ve Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Ak Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan’ın katıldığı program ile hizmete açılan Karapınar KOMEK hizmet binası, vatandaşların yoğun ilgisi ile taçlandı.

Havanın sıcak olması nedeni ile programın sonuna doğru vatandaşlar gölgelere çekilirken, protokol, çalışmalarından behsetti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda hoşgeldiniz konuşmasını İlçe Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptı. Yaka 2014 yılından bu yana Karapınar’a yapılan ve yapılması planlanan yatırımlardan bahsetti.

Büyük Şehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise, “Önceden ilçelere geldiğimiz bize de hoşgeldiniz derlerdi ama artık her ilçede bizde ev sahibi olduğumuz için hoşgeldiniz denmiyor. Karapınar yatırımdan yana çok hizmet alacak olan ilçelerden birisidir. Bunda Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreteri Haşmet Okur’un katkısı büyüktür” dedi

Milletvekili Halil Etyemez ise, yeni açılan KOMEK binasının ilçeye hayırlı olmasını diledikomek açılışı başkanlar komek açılışı tahir akyürek komek halk

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık