DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Paslanmaz Raf Sistemleri

22 Ekim 2015 Ekleme Saati: 16:43
521 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Stokladığınız ürünlerin zarar görmesini istemiyorsanız, paslanmaz çelikten imal edilen paslanmaz raf sistemleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu sistemler 304 denilen paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu nedenle nemin, suyun ve soğuk mekanların vazgeçilmez raf sistemi olarak talep görmektedir. Sizde depo alanlarınızın nemli ve ıslak zemin üzerinde kurulu olmasından dolayı endişe duyuyorsanız, paslanmaz raf sistemleri sayesinde kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz.

200 derecede fırınlanan paslanmaz çelik raf sistemleri, dekoratif amaçlı olarak evlerde de kullanıma uygundur. Birçok modeli bulunmaktadır ve farklı renk seçenekleriyle dekoratif bir şıklık da sağlamaktadır. Çelik sistemin üzerinde krom ile kaplanarak, daha da güçlü ve kaliteli paslanmaz raf sistemi ortaya çıkarılmıştır. Krom hem ucuz bir maddedir hem de koruyucu bir özelliğe sahiptir. Raf sistemlerinde bu maddeyi kullanarak, müşterilerimize daha da sağlıklı stoklama verimi sağlayacak raf sistemlerini sunmuş oluyoruz.

Paslanmaz raf sisteminin avantajları nelerdir?

İlk olarak depolarınızda hava şartlarından dolayı yaşanabilecek her türlü su baskını, donma ve diğer durumlara karşı dayanıklıdır. Nemden etkilenmez, çizilmez ve stoklanan eşyalara zarar vermez. Özellikle tekstil malzemelerinin depolanmasında çok daha iyi avantaj sağlar. Paslanmalardan meydana gelece zararlar önlenir. Tekstil ürünleri korunmuş olur.

Birçok modelde üretilebilmektedir. Çelik sistemlerin sağlamlığı, depolanacak ürünlerin ağılıkları ve hacimleri ne olursa olsun, güvenli bir stoklama imkanı sunmaktadır. Özel talepler doğrultusunda, çelik profiller ve kolonlar, daha sağlam ve dayanıklı hale getirilmektedir. Bu durum depolanması düşünülen ürünlerin özelliklerine göre planlanmaktadır. Müşterilerimize bu konuda gerekli destek ve bilgi sağlanmaktadır. Mekanlarınızın en ideal şekilde raf sistemleriyle donatılması için proje hazırlanmaktadır. Böylece depo alanından maksimum şekilde faydalanılmaktadır.

Paslanmaz raf sistemleri, sadece endüstriyel çözümler olarak düşünülemez. Ev dekorasyonları içinde uygulanabilmektedir. Farklı boyutlarda ve ebatlarda üretilen depo raf sistemleri, ev kilerleri veya kitaplık sistemleri olarak kullanılabilmektedir. Farklı renklerde üretilmiş olması, dekoratif bir özellik sağlamaktadır. Böylece evler için veya ofisler içinde paslanmaz çelik sistemlerden faydalanılmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık