DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Teknede Nasıl Bir Organizasyon Düzenlenebilir?

22 Ekim 2015 Ekleme Saati: 16:43
465 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Giderek popüler olmaya başlayan bir şey varsa, oda muhakkak gulet kiralama hizmetidir. Çünkü insanlar çeşitli organizasyonları artık denizlerde yapmak ve farklılığı yaşamak istiyorlar. Büyük plazalarda gerçekleşen toplantıların artık sıkıcı geliyor olabilir. Ya da herhangi bir tanıtım toplantısını otellerinde konferans salonlarında yapmak da alışılagelmiş bir şey olabilir. Tüm bunlardan sıkılanlar kiralık tekne hizmetinden faydalanarak, mükemmel bir organizasyona imza atmanın peşindeler.

Toplantıları teknelerde gerçekleştirmek

Firmalar genelde ürün tanıtımlarını veya daha farklı organizasyonlarını konferans salonlarında yaparlar. Ancak son zamanlarda kurumsal firmalar da gulet kiralama hizmetinden faydalanarak, toplantı ve tanıtımlarını farklı bir konsepte hayata geçirebiliyorlar. Bunda tabi ki motivasyonun ve değişik bir organizasyonun çalışanlara kazandıracağı olumlu etkiler hesap ediliyor. Firmalar denizin maviliğinde, boğazın eşsiz güzelliğinde daha mükemmel ve güzel kararlara imza atmanı tadını yaşıyorlar.

Çalışanlar içinde çok farklı bir organizasyon anlamına gelen tekne organizasyonları, sadece toplantılar için değil, firmaların düzenledikleri sosyal aktiviteler içinde tercih edilen bir değişiklik. Çalışanlarla beraber teknede düzenlenen organizasyonda, ikram ve müzik hizmeti verilebiliyor.

Sadece şirketler için mi?

Aslında hayır. Birçok kişi yat kiralama hizmetinden bireysel olarak da faydalanıyor. Mesela çok etkileyici bir evlilik teklifi yapmak isteyenler yat kiralama hizmetine başvuruyor. Profesyonel organizasyoncular sayesinde mükemmel bir evlilik teklifinin gerçekleşmesini sağlıyor. Tekne içerisinde mükemmel bir akşam yemeği, romantik müzikler, kız kulesinde fotoğraf çekilme, balonlar, evlilik teklifi sırasında lazer gösterileri ve daha birçok hizmetle farklı bir evlilik teklifine imza atmak isteyenler tercih ediyor.

Bunun yanı sıra, düğü organizasyonlarında tekne kiralama giderek yaygınlaşmaya başladı. İnsanlar artık düğün salonlarından sıkılmış durumdalar. Durağan ve oldukça itici gelmeye başlayan bu düğünler, sürekli hareket edilen bir tekne üzerinde boğaz manzarası eşliğinde gerçekleşmesi daha anlamlı bir hale geliyor. Bir düğün organizasyonu için gerekli olan her şey, teknelerde sağlanabiliyor. Böylece davetlileri de memnun eden ve ilgilerini çeken bir düğün söz konusu oluyor. Yemekler, müzikler, süslemeler, gelin ve damat için hazırlanan yer ve daha birçok hizmet sunularak teknede düğün de insanların tercihleri arasında listenin üst sıralarına çıkmaya başladı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık