DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Albay Cantürk Basın Mensupları ile Kahvaltıda

26 Kasım 2015 Ekleme Saati: 17:37
1.387 kez görüntülendi

Albay Cantürk Basın Mensupları ile Kahvaltıda

Karapınar Garnizon Komutanı Topçu Albay Oğuz Osman Cantürk, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Karapınar Garnizon Komutanlığı Gazinosunda basın mensuplarını misafir eden Albay Cantürk, basının öneminden ve basın mensuplarının zor şartlarda hizmet verdiğinden bahsetti.

DHA Karapınar Temsilcisi ve Okuyucunun Sesi Gazetesi Sorumlusu Mehmet Okuyucu, Yeşilpınar Gazetesi Muhabiri Musa Ceyhan ve Karapınar Belediyesi Basın sözcüsü Muhammet Danış’ın katıldığı kahvaltıda, karşılıklı sohbet yapılırken, Gazeteciler misafirperverliklerinden dolayı Albay Cantürk’e teşekkür ettiler.

Devamlı programlarda selamlaşıldığını ve sohbet etme şansının olmadığını söyleyen Albay Cantürk, “Siz basın mensupları haberlerin aslını araştırarak milleti doğru bilgilendiren bir hizmet yapıyorsunuz. Gazetecilik zor bir meslek ama kutsiyetli bir meslektir. Örneğin iyi bir gazeteci, bir şehit mezarını çekip de atıl vaziyette olduğunu yazmadan önce şehit ailesinin mezarı kendi himayesinde mi yoksa askeri şehitlik bünyesinde olması mı sorulduğunda aile kendi himayesine isterse, bakım ve temizliğini de kendisine almış olduğunu bilmelidir. Ayrıca iyi niyet gösterisi olarak da haber yazmadan önce ilgili kurumdan bilgi almalıdır diye düşünüyorum.  İyi niyetli habercilik yapan basın mensuplarını takdir ediyorum ve davetimize iştirak ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.albay basın mensuplarını ağırladı 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık