DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Bebek Çikolatası ile Hoş geldin İkramı!

24 Kasım 2015 Ekleme Saati: 21:31
514 kez görüntülendi

Bebek Çikolatası ile Hoş geldin İkramı!

Çocuk sahibi olan eşler için mükemmel bir ikram menüsü! Baklava veya tulumda değil tabi. Daha lezzetli ve üzerine doğmuş olan çocuğunuzun ismini yazdırabileceğiniz enfes çikolatalardan söz ediyoruz. Bebeği görmeye ve sizi tebrik etmeye gelen kişilere sunacağınız çikolatalar damaklarda hoş tat bırakacak!

Kız veya erkeğe ayrı çikolatalar…

Kız ve erkek çocuklarının özellikleri, ruh dünyaları, fizik dünyaları kısacası her şeyleri farklı. Çikolataları neden aynı olsun ki? Bu nedenle farklı çikolata seçenekleriyle kız veya erkek çocuklarınıza özel ikramlar hazırlanabiliyor. Böylece misafirlerinizin teker teker çocuğunuzun kız veya erkek olduğu konusunda dil dökmenize gerek kalmayacak. Sadece çikolatayı ikram etmeniz yeterli olacak.

Sağlıklı ve lezzetli…

En az bebeğiniz kadar taze olan çikolatalar, onun kadar da lezzetli bir kıvamda sizlere sunuluyor. Erkek bebek çikolata tepsisi veya kız bebek çikolata tepsisi şeklinde satışa sunulan çikolatalar, aynı zamanda sepetlerde de satışa sunulabilir. Tamamen sizin tercihinize göre hazırlanıyor. Üzerilerine de doğmuş olan bebeğinizin ismi yazılar. Kızların paketlemesi ayrı, erkelerin ki ayrı olarak yapılıyor. böylece çikolatadan da cinsiyetinin ne olduğunu misafirlerin anlaması mümkün hale geliyor.

Çayın yanında iyi gider

Bebeğinizi ve sizi tebrik etmek için gele kişilere sadece çay ikram etmeyi düşünmüyorsunuz herhalde. O zaman yapmanız gereken şey bellidir. Bebek çikolatası alarak çayın yanında tatlandırıcı bir ikramda daha bulunmak. Herkesin hoşuna gidecek ve onları da özendirecek bu organizasyonla farklı bir düşünce yapısına ve yaşam tarzına sahip olduğunuzu da gösterin.

Baklava alma günlerin geride kaldığını unutmayın. artık daha lezzetli ve sofistike hediyelerle dünyaya gelen çocuğunuz için ikramlarda bulunabilirsiniz. Eğer çocuğunuz adına yemek vermeyi düşünmüyorsanız, en iyi bebek çikolatalarıyla işi kapatmak olacak. Bu tatlı ve güzel gününüzde çikolataların damaklarda bırakacağı tatla herkesi memnun edebilirsiniz. İş yerinizde arkadaşlarınıza ikram edebilir, evinize bebeği görmeye verebilir, ya da herhangi bir yerde bebeğiniz için çikolataları dağıtabilirsiniz. Lezzetli, taze ve sağlıklı bebek çikolatalarıyla hayat her zaman daha iyi!

En iyi bebek çikolatası çeşitleri için Bir Buket Meyve’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık