DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Bu Fırsat Kaçmamalı

20 Kasım 2015 Ekleme Saati: 11:57
1.954 kez görüntülendi

Bu Fırsat Kaçmamalı

Karapınar Belediyesi tarafından Belediye Meclis salonunda Doğal Gaz hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Yardımcısı Emre Özsoy ve Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Nadi Tartan’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya halk ve basın mensupları katıldılar.

30 Kasım 2015 de başvuruların son bulacağını ve ilçenin abone sayısının %60 oranına ulaşılmasına az kaldığını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Doğal Gaz, ilçemizin gelişimi için son derece önem arz eden bir hizmet ağıdır. Ayrıca son derece ekonomik bir enerji türüdür. Çocuklarımızın ve torunlarımızın geleceğinin daha huzur dolu olması için bu fırsat kaçırılmamalıdır. Tüm halkımızın konuya hassasiyetle davranacağından şüphemiz yoktur” dedi.

Daha sonra vatandaşların sorularına cevap veren Yaka, herkesi duyarlılığa davet ederek, abone olunması noktasında göreve davet etti. Ayrıca Ziraat Bankası Müdürü Bekir Koç’un doğal gaz aboneliği konusunda personelini seferber ettiğini ve doğal gaz aboneliği için gelen vatandaşları bekletmeden kısa sürede işlerinin yapılmasını sağladığını söyleyerek Banka Müdürü ve personeline duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.karapinar_dogal_gaz 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. vatandaş dedi ki:

    mehmet abi sizde gazeteciler olarak sık sık paylaşsanız halkı bilinçli olmaya davet etseniz. sitenizde doğalgaz ile ilgili hiçbir bilgi yok. vatandaş napıcak hangi hesaba nasıl yatıracak bunları paylaşsanız.

Yukarı Çık