DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.54 TL

Farklı Yaka İsimliği Çözümleri Hizmeti

24 Kasım 2015 Ekleme Saati: 21:43
519 kez görüntülendi

Farklı Yaka İsimliği Çözümleri Hizmeti

Yaratıcı ve değişik yaka isimlikleriyle daha çok dikkat çeken bir işletme olmak istiyorsanız, modern tasarımların dışına çıkan ve daha yaratıcı mizahlarla yaka isimliği üreten birilerine ihtiyacınız var demektir. Birçok yaka isimliği üreten firma, mevcut kalıplar dahilinde hareket ederek hizmet sunarlar. Halbuki bu durum birçok işletmedeki yaka isimlik kartlarının birbirine benzemesine neden olur. Ayrıcı tek ve belki de en önemli olarak ifade edebileceğimiz fark ise, kurumsal kimliktir. Ancak yine de daha fazlasına ihtiyacı olan işletmelerin farkındayız. Bu nedenle mevcut tasarım trendlerinin bir adım daha dışına çıkarak, daha sofistike yaka isimliği modellerini sunuyoruz.

Kurumsallı da düşünüyoruz tabi…

Amacımız kurumsal çizginizden ödün vermek değil. Bu durum da zaten hiçbir işletme tarafından kabul edilemez. Kurumsal kimliğiniz sizin en önemli varlığınız ve değerinizdir. Biz bu değerin daha fark edilebilir olmasını sağlıyoruz. Yaka isimliklerinin mevcut tasarımlarından daha farklı ve eğlenceli bir şekilde logonuzu ve renklerinizi yansıtmasını sağlıyoruz. Böylece sizi ziyaret eden müşterilerinizin dikkatini çekerek, bilinçaltı logo ve renkleriniz yerleşmiş oluyor. Buna bir nevi viral pazarlama taktiği denilebilir.

Çok farklı modeller…

Geniş ürün gamıyla hizmet veren firmamızda birbirinden farklı yaka isimliği modelleri yer alıyor. Dilerseniz standart yaka isimliklerini tercih ederek, logo ve kurumsal kimliğinizle ilgili olan renklerin yaka isimliklerinde yer almasını sağlayabiliriz. Ancak çok daha farklı modelleri de tercih edebilirsiniz. İsteklerinize ve seçiminize göre yaka isimliği hızlı bir şekilde imal edilerek size sunulur. Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yaka isimlikleri konusunda çözüm üretebiliriz.

Yaka isimlikleri kalitelidir. Kullanımları sırasında herhangi bir renklerinde dökülme veya logolarda bir bozulma meydana gelmez. Her şey kaliteli malzeme seçilerek yapılır. Dolayısıyla uzun kullanımlarda bile ilk günkü şeklini ve rengini korur. Üzerine herhangi bir aletle baskı yapılmadığı ve kılıfı çıkarılmaya çalışılmadığı sürece sağlam kalır. Bu nedenle üzerine kesici bir alet veya anahtar gibi malzemeyle baskı yapılmamalı. Buna dikkat edildiğinde kaliteli şekilde ilk günkü gibi kullanılabilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık