DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Karapınar Hak ettiği Hizmeti Alacak

9 Kasım 2015 Ekleme Saati: 13:31
1.960 kez görüntülendi

Karapınar Hak ettiği Hizmeti Alacak

Belediye Başkanı Mehmet Yaka yol çalışmalarını yerinde kontrol ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Şehrin cadde ve sokaklarında devam eden asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde gözlemleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, kısa süre içerisinde Karapınar’da asfalt ve kaldırımı olmayan cadde ve sokak bırakmamayı düşündüklerini söyledi.

2015 yılı içerisinde Karapınar Belediyesi tarafından 30 km satıh asfalt çalışması yapıldığını söyleyen Yaka, “Karapınar şehir merkezi cadde ve sokaklarında 40 bin metre kare kaldırım çalışması yapıldı. Çalışmalar devam ediyor. İlçemiz her yönü ile yaşanılacak bir şehir konumuna gelecektir. Halkımıza çalışmalar esnasında vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı gösterdikleri hoşgörüden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca çalışmalar esnasında hatalı olan yerlerin düzeltileceğinin bilinmesini isterim. Konya ve İnönü caddesinde ki 6 km lik kaldırım çalışmasının 2015 yılı içerisinde tamamlanması için çalışmalar devam etmektedir” dedi.

2 yıldır çamur ve tozdan sıkıntı çektiklerini söyleyen Reşadiye Mahallesi sakinleri ise, “yapılan çalışmalar için Belediye başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz. Çektiğimiz sıkıntıya değecek ve bu yıl kışın ayağımıza çamur ve su değmeyecek inşaallah” dediler.kaldırım ve asfalt çalışmaları 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık