DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Karapınarlılar Derneği, Karapınar’a Çıkartma Yaptı

26 Kasım 2015 Ekleme Saati: 18:04
1.503 kez görüntülendi

Karapınarlılar Derneği, Karapınar’a Çıkartma Yaptı

Konya, Karapınar’lılar Derneği Başkanı Fikret Danış ve Yönetim Kurulu üyeleri Mevlüt Demirel, Yunus Nadi Balık, Salih Tuncel, Mustafa Yaylacı ve Aziz Duman, Karapınar protokolüne hatır ziyareti yaptılar. 15 Kasım 2015 tarihinde yaptıkları genel kurul ile göreve gelen yeni yönetim kurulu üyeleri Karapınar kaymakamı Mustafa Karaca’yı, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’yı, Ziraat Odası Başkanı Durmuş Üner’i, Esnaf sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kopperatif Başkan Vekili Faruk Demirel’i, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Zengin’i ve esnafları ziyaret ederek, Karapınar ve Karapınar’lılar için yapmayı düşündükleri hizmetlerden bahsettiler. Başkanlık görevine ikinci dönem devam eden Fikret Danış, “Amacımız ilçemiz halkına gücümüz nispetinde hizmet edebilmektir. Ekip arkadaşlarım ve ben bu memleket için hizmette varız. Bize düşen görev olduğunda topyekün olarak göreve hazırız” dedi.

Karapınar kaymakamı Mustafa Karaca, Karapınar halkının halka hizmet veren kurum ve kuruluşlarına karşı saygılı ve duyarlı olduğunu söylerken, kendilerine görev düştüğünde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka ise, “Halk bizi haklarını korumamız ve kendilerine hizmet etmemiz için seçti. Bize düşen de Hakk’ın istediği şekilde halkımızın haklarını korumaktır. Oturduğumuz makamın sorumluluğunun bilincindeyiz. Ekip arkadaşlarım ile devamlı halkımızın menfaatleri doğrultusunda istişare durumundayız. Allah’ım bu görevi alnımızın akı ile devam ettirmeyi nasip etsin” dedi.karapınarlılar derneği

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık