DOLAR: 4.86 TL
EURO: 5.70 TL

Kiralık Gulet ile Mavinin Zevkini Yaşayın!

24 Kasım 2015 Ekleme Saati: 21:37
373 kez görüntülendi

Kiralık Gulet ile Mavinin Zevkini Yaşayın!

Guletler modern ve mimari açıdan taşıdıkları mükemmellikleri sayesinde insanları cezbeden bir yapıya sahipler. Tasarımlarında geleneksel hatların kullanılması ve bazı kısımlarının tamamen el emeğiyle yapılması, onları önemli kılan özelliklerden birisidir. Ülkemizin de kuşkusuz neredeyse her tarafının denizlerle kaplı olması ve güzel koyları bulunması, guletlerin önemlini daha da arttırıyor. Son zamanlarda daha fazla deniz turizmi açısından değer kazanmaya başlayan guletler, mavinin sırrına ermek için geziye çıkmak isteyen herkes için kiralanıyor.

Kiralık gulet deneyimini yaşamak

Bu deneyimi doyasıya yaşayabilmek için uzman bir kaptana ihtiyacınız var. Birde İstanbul gibi eşi ve benzeri olmayan bir boğaza ihtiyaç duyacaksınız. Tüm bunları bir araya gelmesiyle kiralık gulet içerisinde her şey yapılabilir. Bir ömür boyu yaşamak bile mümkün hale gelir. Kiralık gulet ile denize doymak için harekete geçebilirsiniz. Sevgilinizle bir akşam yemeği veya sevgilinize söylemek isteyeceğiniz önemli bir meseleyi daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Kiralık gulet hizmetleri içerisinde en çok tercih edilen organizasyonlar evlenme teklifleridir. Sizde böyle bir deneyim yaşamak için kiralık gulet hizmetleri kapsamında düzenlenen evlilik teklifleri paketlerini inceleyebilirsiniz. Bu paketler içerisinde yemekli veya yemeksiz, lazerli veya lazersiz gibi farklı opsiyonlar söz konusudur. Bütçenize en uygun tercihi yaparak, sevgilinizi şaşırtabilir ve onunla dünya yuvasına girmek üzere yapacağınız evlilik teklifini çok daha anlamlı kılabilirsiniz.

Romantik bir akşama imza atın!

Hayat her zaman rayında gitmez. Bazen aksilikler olabilir. Ancak bu aksilikleri düzeltmek kişilerinde elidedir. Sevgilinizle aranızda bir şeyler gerçekleşmiş olabilir. Bir özür yemeği için gulette romantik bir yemeğe çıkarabilirsiniz. Ya da yılbaşında sunabileceğiniz en güzel hediyenin boğazda akşam yemeği olduğunu düşünebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Çalgılar, sizin tercihlerinize uygun olarak seçilecek menüler ve eşsiz bir boğaz manzarasıyla sevdiğiniz insanla aşkın doruklarına varabilirsiniz.

Tüm sevdiklerinizi de içine alan bir organizasyonla İstanbul boğaz turuna çıkabilirsiniz. Deneyimli kaptan ekibinin İstanbul boğazının enfes yerlerine doğru dümeni kıracağı bu yolculukta sevdiklerinizle beraber mükemmel bir ana imza atmış olursnuz. Bilgi için http://www.kiraliktekne.org/kiralik-guletler

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık