DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Polis Yine Sevindirdi

5 Kasım 2015 Ekleme Saati: 13:50
1.989 kez görüntülendi

Polis Yine Sevindirdi

Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından İlkokul öğrencilerine Aşure dağıtıldı. Etkinliğe İlçe kaymakamı Mustafa Karaca, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe emniyet Müdürü, İlçe Müftüsü Kadir Demirlenk, İlçe Jandarma Komutanı Jand. Ast. Kd. Bşçvş. İsmail Yürekli, Parti Başkanları, Sivil Toplum Örgüt Başkanları, daire amirleri ve öğrenciler katıldı.

Tolum Destekli Polislik Büro Amiri komiser Yardımcısı Fatih Işık, “Her yıl Muharrem ayının ilk on gününde Müslümanlar tarafından aşure adı altında kaynatılarak komşular ile paylaşılan tatlı çeşidini, bizde kaynatarak öğrencilerimiz ile paylaştık. Amacımız çocukların minicik yüreklerinde polis sevgisini beslemektir. Polisin, korkulacak değil sevilecek bir görev adamı olduğunun bilincini öğrencilere verebilmektir. Etkinliğimize destek veren tüm daire amirlerine ve halkımıza teşekkür ederiz” dedi.

Aşure etkinliğine İlçe Emniyet Müdürlüğü tam kadro katıldılar. Aşure dağıtımında İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, Bürolar Amiri Komiser Erkan Can, Asayiş Büro Amiri Komiser Yardımcısı Zafer Sakarya, Toplum Destekli polislik Büro Amiri Komiser Yardımcısı Fatih Işık, Trafik Tescil Denetleme Büro Amiri Komiser yardımcısı Özkan sever, Bölge trafik Denetleme İstasyon Amiri Timur Bilgiç ve polis memurları görev aldılar.

Öğrencilerin aşure etkinliğinden çok memnun kaldığını söyleyen Vehbi Yurt İlköğretim Okulu Müdürü Ramazan Gümüşsoy, “İlçe emniyet Müdürlüğümüze ve personeline böyle bir etkinliğe imza attıkları için teşekkür ederiz. Bizleri de öğrencilerimizi de onura ettiler” dedi.polis aşure 700 öğrenciler polis aşure komiser

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık