DOLAR: 4.73 TL
EURO: 5.48 TL

Emniyet Müdürü Yurdaer Basın Mensuplarını Ziyaret Etti

4 Aralık 2015 Ekleme Saati: 16:21
1.121 kez görüntülendi

Emniyet Müdürü Yurdaer Basın Mensuplarını Ziyaret Etti

Karapınar İlçe Emniyet Müdür Basın Mensuplarını ziyaret ederek, ilçede yanşan sorunlar ile ilgili fikir alış verişinde bulundu. Okuyucunun Sesi Gazetesi sorumlusu ve DHA Karapınar temsilcisi  Mehmet Okuyucu’yu da ziyaret eden İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, Tüm yurtta olduğu gibi Karapınar’da da Basın mensuplarının zor şartlarda görev yaptığını söyleyen Yurdaer, “Okuyucunun Sesi Gazetesi olarak devamlı takip ediyoruz. Yaptığınız haberler ile halkın yaşadığı sorunları aktararak çözümü noktasında gayret eden bir kimliğe sahipsiniz. Duyarlı kimliğiniz ile ilçede sükûnetin sağlanmasında azımsanmayacak bir katkınız vardır. Duyarlılığınızdan dolayı ilçem adına teşekkür ederim” dedi.

Okuyucunun sesi gazetesi sorumlusu Mehmet okuyucu ise, “Karapınar’da Emniyet güçlerinin sorumluluk sahası ve mevcut personel sayısı ile görev yapmasının zor olduğunu biliyoruz. Ama buna rağmen ilçem Emniyet güçleri imkânlarını zorlayarak en iyi hizmeti verebilmek için fedakâr bir şekilde çalışmaktadır. İlçemizde vatandaşın en mağdur olduğu konulardan birisi trafik sorunudur. Özellikle Konya ve İnönü Caddesinde Araçlar gelişi güzel park yaparak trafik akışını olumsuz etkilemektedirler. Ayrıca atıl vaziyetteki evlerde uygunsuz hareketler rücu etmektedir” dedi.

Yurdaer, ilgili sorunlar noktasında gerekenin yapılacağını ve Emniyet Teşkilatının halkın huzuru için var olduğunu söyledi.Emniyet Müdür Basın Mensuplarını ziyaret ederek 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık