DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Kaymakam Karaca’da Yeşil Adım

15 Aralık 2015 Ekleme Saati: 16:27
1.084 kez görüntülendi

Kaymakam Karaca’da Yeşil Adım

Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, Karapınar’ın ağaçlandırılması için istişare toplantısı yaptı. Karapınar kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıya, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, S.Ü. Aydoğanlar MYO Müdürü Ali Ceylan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, Jandarma Komutanı Kıd. Başçvş Hilmi Devir, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Tayfun Gökçe, Mal Müdürü Zeki Kaptan, Milli Eğitim Müdür vekili Ünal Cesur, Toprak su Araştırma Müdürlüğü Karapınar Ajans Ziraat Mühendisi Necati Şimşekli, Tapu Kadastro Müdürü Eyüp Manav ve basın mensupları katıldılar.

Karapınar’a sahip çıkılması gerektiğini ve yeşillendirilmesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyleyen Kaymakam Mustafa Karaca, “Protokol erkânı olarak, ilçemizin daha yeşil bir Karapınar olması için elimizden geleni yapmamız gerekir. Bunun içinde her birim kendisine düşen görevi yerine getirecek” dedi. Kaymakam Orman Daire Başkanlığı Ağaçlandırma Genel Müdürlüğü ile telefon görüşmesi yaparak, yapılabilecek adımlar noktasında fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra Belediye başkanı Mehmet Yaka, ağaçlandırılabilecek yerler noktasında adres tespiti yaparken İlçe Emniyet Müdürü Apak kaşı mevkisinin ağaçlandırılması sayesinde yol trafik durumunun da olumlu etkileneceğini söyledi.

Her kurum amirinin fikirlerini belirttiği istişare toplantısının verimli olması için, konuşulan konunun icraate dökülmesi gerektiğini söyleyen Karaca, ağaçlandırılacak bölgelerin bire bir tespiti noktasında Karapınar belediyesi ile ortaklaşa çalışarak kısa süre sonra tekrar bir araya gelineceğini söyledi.ağaçlandırma 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık