DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Kocan Kadar Konuş 2 Fragmanı İzle

24 Aralık 2015 Ekleme Saati: 23:08
563 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

ISSIZ BİR KÖY, YALNIZ BİR ÇİFT VE CİNLERİN İNTİKAMI…
Issız bir köyde dertleri çok büyük olan bir çift var bu filmde. Çocuk sahibi olmayan çalışan ancak olamayan bu çift cinlerin intikamı ile karşı karşıya kalmıştır. Cin filmlerinin genel özelliklerinden biri olan ıssız terkedilmiş sessiz köyler bu filmde de kendini gösteriyor. Çocuk sahibi olmak ve cinler konusu nasıl içiçe geçecek bu filde hep birlikte göreceğiz genellikle Anadolu’daki hiyakelerden efsanelerden beslenen korku filmleri örneği oldukça fazla. Bu filmde cin kökenli bir korku filmi olarak vizyona girmeye hazırlanıyor. Sizin için sitemizde düzenlediğimiz Kocan kadar konuş 2 izle özelliği ile dilediğiniz gibi filmi izleyebilirsiniz. Bir korku filmi serüvenine daha 6 Kasım itibari ile kavuşuyoruz.
BİR KORKU FİLMİ CİN KUYUSU
Bu filmi tanıtımı ve reklamı çok az olması dolayısıyla çok fazla görmedik ekranlarda ve haberdar olmayan bir dolu insan vardır eminim. Vizyona girdiğinde seans saatlerine bakarken tesadüfen haberdar olacak birçok kişi vardır. Maliyet olarak çok büyük bir bütçe ayrılmamış olan bu film bakalım kaliteyi yakalayabilmiş mi? Murat Toktamışoğlu’nun yönettiği bu filmin korku filmi olması ses efektlerini de çok fazla önemli kılıyor tabii ki de. Korku filmin en ama en önemli parçası ses efektleridir. Eğer bu konuyu başarı ile tamamlayabilmiş ve ses efektleri çok iyi bir şekilde kullanabilmişlerse korku filmi kalite şartlarından birini tamamlamışlar demektir. Eğer bütün bunları siz de çok merak ediyorsanız ve izleyecek bir korku filmi arıyorsanız 2015 yapımı CİNLERİN KUYUSU FULL İZLE linki ile filmi rahatlıkla izleyebilirsiniz.
CİNLERİN İNTİKAMI
Konusu ve hikayesi ses efektleri ve kurgusuyla diğer cin, büyü yani korku filmlerinin üzerine çıkabilecek mi Cin Kuyusu ? sinema da en çok örneğini gördüğümüz bu kategorinin sahip olduğu film sayısı oldukça fazla aslında. Ancak bu filmler arasında kendini fark ettirebilmek oldukça zor bir iştir. Bu yeni korku filmini izleyebilmek için CİN KUYUSU HD İZLE özelliğimizi kullanabilirisiniz. 6 kasım itibari ile sizlerle olacak bu film hizmetinize sunulmayı bekliyor.
Kaynak: http://fullhdfilmizlesin.com/kocan-kadar-konus-dirilis-izle-2016.html

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık