DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.52 TL

TAKİBE TAKİP

14 Aralık 2015 Ekleme Saati: 09:59
478 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Sosyal medya günümüzün çağımızın en popüler konusu her şeyi ona göre dizayn ediyoruz. Yediğimiz içtiğimiz ne zaman nereye gittiğimiz beğendiğimiz beğenmediğimiz ne varsa buradan yazıp çizip paylaşabiliyoruz. O kadar etkili vazgeçilmez hale geldi ki operatörler teknoloji şirketleri telefonları tabletleri tarifeleri ona göre konumluyor ona göre konumluyor satışa sunuyor. En popüler uygulamalardan biri de instagram insanlar çektikleri fotoğrafları bu kanal ile paylaşabiliyor. Tabi bunun da bazı hileleri çıktı ne mi? instagram takipçi hilesi.

Sizi bu sosyal ortamda kaç kişi takip ediyorsa yâda yaptığınız etikete göre beğeni gelir daha fazla insana ulaşmanız mümkün olur bu da sizin popülerliğinizi bilinirliğinizi ve daha çok kişiye ulaşmanıza ortam hazırlar. Bazı instagram beğeni hilesi sayesinde sayesinde bu sayılara çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabilmek gayet mümkün ücretli veya ücretsiz olarak size 100 200 500 hatta bin takipçi bile kazandırabilir. Bu da sizin popüler olmanıza epey bir katkı sağlar. Şimdi sizin aklınızda soru var bu nedir nasıl yapılır internette bu konuda bazıları virüslü bunlara dikkat edin birçok site var bunların çoğu takipçi odaklı çalışır. İnstagram hesabınız ile bu siteye giriş yapıyorsunuz uygulamalara izin verdikten sonra size takipçiler gelmeye başlıyor. İsterseniz sonra bu uygulamadan çıkabiliyorsunuz. Bazı siteler de ücret karşılığında bu hizmeti veriyor istediğiniz takipçi sayısına göre siz ücret ödüyorsunuz size de takipçiler gelmeye başlıyor.

İşte size değdim gibi sosyal ortamlarda özelikle de instagram da popüler olmak daha çok kişiye ulaşmak işte bu kadar kolay ve basit siz neden fenomen popüler olmayasınız ki? İnstagram takipçi hileleri ile bunlarda mümkün.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık