DOLAR: 4.85 TL
EURO: 5.65 TL

Tüm Sorunlar Çözülecek

17 Aralık 2015 Ekleme Saati: 09:40
1.602 kez görüntülendi

Tüm Sorunlar Çözülecek

Karapınar Devlet Hastane araç girişinin da olduğundan şikâyetçi olan Karapınar halkının derdine İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer çare olmaya çalışıyor. Okuyucunun Sesi Gazetesine ziyaret yapan İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yurdaer, Gazetemiz sorumlusu Mehmet Okuyucu ile yaptığı söyleşide ilçe sorunları noktasında fikir alışverişlerinde bulunmuştu. Kendisine iletilen her sorunun çözümü noktasında gayretleri dikkat çeken Yurdaer, Hastane polisi eksikliği noktasındaki uyarımızı da dikkate alarak, sorunun acilen çözülmesine yardımcı olmuştu.

Ayrıca Hastane bahçesine araç girişleri noktasında kapının dar olduğu sıkıntısının giderilmesi için Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Hüseyin Babur ile görüşen Yurdaer, Hastaneye ikinci bir kapı yapılması gerektiği noktasında fikir birliğine vardılar. Ancak geçici çözüm olarak hastane bahçesi araç giriş kapısında bulunan orta kaldırım genişletme çalışması yaptılar.

İlçe Emniyet Müdürünün kendisine ulaşan sorunlar noktasındaki hassasiyeti, basın mensuplarınca da halk tarafından da takdir ediliyor.hastane girişi ahmet yurdaer 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık