DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.52 TL

Fenerbahçe’de Volkan, Karapınar’da Fatih Komiser Güven Veriyor

17 Şubat 2016 Ekleme Saati: 15:45
2.766 kez görüntülendi

Fenerbahçe’de Volkan, Karapınar’da Fatih Komiser Güven Veriyor

Fenerbahçe’de Fatih, Karapınar’da Fatih Komiser Güven Veriyor

Konya Karapınar yolu 50 km de meydana gelen gasp ve yağmalama zanlıları Karapınar Şehir Merkezi girişinde kıskıvrak yakalandı. Alınan bilgilere göre Konya’dan Karapınar istikametine seyir halinde olan Orhan A(31) yönetimindeki 73 DT 988 plakalı tır kamyon İsmil civarında aracını kenara çekip istirahat etmeye başladı. Duymuş olduğu korna sesine uyandığını söyleyen Tır sürücüsü “Arabamın sağ aynasından baktığımda 2 kişinin depo kapağı ile uğraştığını gördüm. İndiğimde aracımın deposundan mazot çektiklerini gördüm. Beni görünce arabalarına doğru kaçan şahısların, ben bidonu depoma geri dökerken ellerinde bıçak ile geri geldiklerini gördüm.  Arabama binip kapıları kilitleyerek yürüdüm. Daha sonra yolda bıçak göstererek önüme geçtiler. Sonra uzaklaştılar. Bende 155 arayarak plakayı verdim. Şahısları gördüm tespit ettim. Emniyet mensuplarımıza teşekkür ederim” dedi.

Karapınar şehir merkezi girişinde barikat kuran emniyet teşkilatını görünce geri kaçmaya çalışan zanlılar, Emniyet birimlerince kıskıvrak yakalandılar. Operasyonu gören vatandaşlardan bazıları, “Fenerbahçe’de Volkan, Karapınar’da Fatih Komiser güven veriyor” gibi takdirlerini belirttiler.

Yakalanan Mithat O(19), Arif O (25), Ramazan O(19) ile Samet A(25) isimli zanlılar Karapınar Cumhuriyet savcılığınca tutuklanarak Ereğli cezaevine teslim edildiler.gaspçılar yakalandı (1) 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık