DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Ayrıntılı Ultrason Tetkikleriyle Bebek Cinsiyeti Netleştiriliyor

24 Mart 2016 Ekleme Saati: 17:36
393 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gebelik sürecindeki başlıca işlemlerin birisini oluşturması adına ortaya konulan hizmetlerin bir parçası olarak ultrasonografi çözümlerinden yola çıkılarak verilmekte olunan başlıca hizmetler ışığı altında birçok işlemlerin kısa süre zarfında yerine getirilerek bu şekildeki hizmetlerle birlikte tüm işlemlerin kısa zaman diliminde meydana getirilmesi sonucu gebelik sürecinin Ayrıntılı ultrason işlemiyle yapılması sağlanmaktadır.

Uzman Dr. Rengin Türkgüler tarafından yürütülen tetkiklerle en doğru tetkik sonuçlarının meydana getirilmesi sağlanarak bütün bunlarla birlikte ortaya sunulan işlemler bazında gebelik dönemindeki Gebe ultrasonu mümkün olmaktadır.

Ayrıca böbrek, karaciğer bölgelerine yönelik renal ultrasonlar ile yeni doğan bebekler için kalça ultrasonları yüksek ses duyarlığıyla ultrasonografi cihazlarından yapılarak bu şekilde başarılı çalışmalar yürütülmektedir.

Aynı zamanda renkli ultrason hizmetiyle de Üriner ultrason çalışmaları mümkün bir biçimde ortaya konularak bu doğrultudaki hizmetler ışığı altında öne sürülen yaklaşımlar doğrultusunda ultrasonografi hizmetleriyle daima başarılı ve daima hassas sonuçların elde edilmesini mümkün kılan özellikler bir arada sunularak www.ultrasonklinik.com ultrason çalışmaları kaliteli olarak yürütülmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık