DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.54 TL

Belediye’den Şehit Ailelerine ve Gazilere Şükran İkramı

19 Mart 2016 Ekleme Saati: 13:15
1.334 kez görüntülendi

Belediye’den Şehit Ailelerine ve Gazilere Şükran İkramı

Karapınar Belediyesinden Şehit Ailelerine ve gazilere yemek ikramı.

100 Yıl Beyzade Et Mangal restorantta verilen programa Karapınar kaymakamı Mustafa Karaca, Garnizon Komutanı Topçu Albay Oğuz Osman Cantürk, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Hakim ve Savcılar, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, şehit aileleri ve gaziler ile basın mensupları katıldılar.

Vatanın bölünmez bütünlüğü ve devamı için canlarını hiçe sayarak kanları ile kurtardıkları bu vatanı bizlere teslim eden aziz şehitlerin ailelerine ve gazilere minnettar olduklarını söyleyen Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Günümüzde de vatanımızı bölmeye çalışanlar vardır. Ama Çanakkale zaferinde vatanı bölmeye çalışanlar nasıl ki Muvaffak olamadılar, bu gün de vatanımızı bölmeye çalışanlar emellerine ulaşamayacaklardır. Yaşadığımız bu zor günlerde tek yumruk olarak vatanı bölmeye çalışan hainlere gereken ders verilecektir” şehit ailelerine 700 1 şehit ailelerine 700 2 şehit ailelerine 700 3 şehit ailelerine 700dedi.

Program karşılıklı sohbetler ile devam etti. Şehit aileleri ve gaziler, onurlarına verilen bu davetten son derece memnun kaldıklarını söyleyerek organizasyonu yapan Karapınar Belediyesine teşekkür ettiler.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık