DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Cumhuriyet’ten Örnek Paylaşım

10 Mart 2016 Ekleme Saati: 15:37
1.746 kez görüntülendi

Cumhuriyet’ten Örnek Paylaşım

Karapınar Cumhuriyet İlkokulu öğrencileri, her yıl düzenli olarak yaptıkları “Oyuncağımı ve Kitabımı Paylaşıyorum” projesi kapsamında 2015/2016 Eğitim ve öğretim yılında kardeş okul olarak seçtikleri Yeşilyurt Kasabası Salur Kemal Cantürk ilkokulu öğrencilerine oyuncak ve kitap hediye ettiler.

Karapınar Cumhuriyet ilkokul Müdürü Özgür İlhan ve öğretmenler ile Salur Kemal Cantürk İlkokulunu ziyaret eden öğrenciler, ellerinde getirdikleri oyuncakları ve kitapları, çikolata ve meyve sularını, öğrenci kardeşlerine ikram ettiler.

Ziyaretlerinin ve hediyelerinin kendilerini çok memnun ettiğini söyleyen Kemal Cantürk İlkokulu müdürü Mehmet Hakan Aslan, “Cumhuriyet İlkokul öğrencilerinin yapmış olduğu bu güzel hareket, bizleri çok mutlu etti. Öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. Çocuklar arasında paylaşmayı öğreten bu projenin çocuklar üzerinde çok olumlu etkileri olduğuna eminiz” dedi.

Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Özgür İlhan ise, “Öğrencilerimize kardeşlik ve paylaşma duygusunu aşılamayı amaçlayan projemiz devam etmektedir. 2015/2016 Eğitim ve öğretim yılında kardeş okul olarak seçtiğimiz Salur Kemal Cantürk ilkokulu öğrencilerini ziyaret ederek hediyelerimizi sunduk ve öğrenciler arasında bir kardeşlik ve kaynaşmayı sağladık. Öğrencilerin çok mutlu olduklarını gözlemledik” dedi.kardeş okul 700

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık