DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Evinizin Muhasebesini Siz Şirketiniz Muhasebesini Biz Tutalım

26 Mart 2016 Ekleme Saati: 11:39
931 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Günümüzün güzide mesleği olan Mali Müşavirlik hayati önem arz eden bir meslektir. Bu alanda işinin ehli olan ve mesleği ile alakalı mevzuata fazlası ile hakim olan SMMM Sedat ASLAN, sizin ve şirketinizin haklarını korumaya, bilgisi ve tecrübesi sayesinde mevzuatlara, yasalara bağlı olarak mali konularınızı yürütmek adına hizmetini sürdürmektedir.

Basit gibi gözüken konu olan şirket kurmak aslında detaya inildiğinde dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu konularda mali müşavir bir detayı gözden kaçırır ise mükellefi için belki de zarar teşkil edecek bir durumu düşürebilir.

Özellikle limited şirket kuruluşu muhasebecinin üzerinde dikkatle durması gereken bir konudur. Çünkü kurulan şirket, tek pay sahipli anonim şirket mi yoksa ortaklar ile kurulacak olan bir şirket mi olup olmadığı önemlidir. Birbirleri ile benzer gibi gözükse de kuruluş aşamaları farklıdır. Gerek evrak gerekse hukuki sorumluklar açısından olsun şirket sahiplerine çeşitli sorumluluklar içerir.

Şirketinizin mali konusunu, mevzuata hakim emin ellere teslim etmeniz şirketinizin ve sizin geleceğiniz için önemlidir. Tüm bilgiler için www.smmmsedataslan.com.tr sitesi ziyaret edilebilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık