DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Girişimcinin Yol Rehberi

26 Mart 2016 Ekleme Saati: 11:12
372 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Başarılı bir girişimci olmayı muhtemelen herkes ister. Yeni bir işe atılarak başarılar elde etmek ya da çalıştığı iş yerinde terfi alarak yüksek yerlere gelmek herkesin hayalinde vardır. Fakat bu başarı kolay elde edilmiyor.

Öncelikle vizyon sahibi olmak gerekir. Azimli ve kararlı çalışma ister. Bu nedenle vazgeçmeyen bir karaktere sahip olmanız gerekir. Bir savaşçı ruhuyla hareket etmeniz gerekir. Disiplinli bir eğitim programıyla başarıyı elde etmeniz çok kolay.

Girişim Savaşçısı düzenlediği eğitim programları sayesinde başarılı ve çalışkan girişimciler yetiştirmektedir. Her aşamadaki girişimciler için özel eğitim programları sunarak bireysel girişimcilik başarılarına alt yapı oluşturuyor.

Hazırladığı eğitim programları sayesinde Kendi İşini Kurmak isteyenlere iyi bir yol haritası çiziyor.

Dijital dünyada başarı elde etmek hayaliyle İnternetten İş Kurmak isteyenlere yönelik e-ticaret eğitim programları düzenlenmektedir.

Kurumsal bir şirkette Üst Düzey Yönetici olma hayali kuranlar için kurum içi girişimcilik eğitimleri sunmaktadır.

Girişim Savaşçısı başarılı girişimciler yetiştirmeyi hedefleyen ve sürekli destek hizmetleri sunan rehber bir programdır. www.girisimsavascisi.org internet sitesi sayesinde başarı size çok yakın.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık