DOLAR: 4.56 TL
EURO: 5.36 TL

Her Anne bir Kadındır, Anneler Kutsaldır – CHP

13 Mart 2016 Ekleme Saati: 16:22
1.884 kez görüntülendi

Her Anne bir Kadındır, Anneler Kutsaldır – CHP

CHP Kadın Kolları ve Belediye Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaaslan tarafından tertip edilen Dünya Kadınlar günü programı, Turgut Özal Parkında yapıldı. Programın açılış konuşmasını, CHP Kadın Kolları başkanı vekili, Figen Gökçe Kılıç yaptı.

Daha sonra Karapınar Belediyesi CHP Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaaslan’ın söz aldığı programda, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Gülsüm Florinalı, Konya İl Başkanı Mehmet Ali Ünal, Konya Kadın Kolları Başkanı Nazife Demirhan, Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan konuştu.

Belediye Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaslan ise Kadınların, fedakar ve vefakar olduklarından behsetti. Günümüzde kadınların zaman zaman şiddete maruz kaldığını ve kadınlara saygı duyulması gerektiğini ve Kadınların birer anne olduğunu söyleyen Karaaslan, “Dünya sevgi üzerine kurulmuştur ve kadınlar sevginin sembolüdür. Unutmayın ki anneleriniz de bir kadındır ve Cennetin anahtarı, annelerin ayakları altındadır” dedi Programa, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Gülsüm Florinalı, Kadın Kolları MYK üyeleri Zehra Eriç, Ayfer Yılmaz Cömert, Eda Sercan Akdoğan, Konya İl Başkanı Mehmet Ali Ünal, Konya Kadın Kolları Başkanı Nazife Demirhan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Yazgan, Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Figen Gökçe Kılıç ve Belediye Meclis Üyesi Ayhan Aygüneş Karaaslan ile çok sayıda kadın katıldı.chp kadınlar ünü 2016

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık