DOLAR: 4.04 TL
EURO: 4.98 TL

HUKUK DANIŞMANLIK HİZMETİ

26 Mart 2016 Ekleme Saati: 11:37
392 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bireylerin birbirleri ve toplumla olan ilişkilerini düzenleyen kurallar bütünüdür. Uyuşmazlık durumda devlet bu kurallar bütünüyle çözüm üretmiş olur.

Sosyal yaşantı düzeni içerisinde meydana gelen uyuşmazlıkların çözümlerinin arandığı davalar da oluşacaktır. Bu sorunların çözümlenmesine katkı sağlayacak eğitimli uzman kişilere Avukat denir.

Ortaklarıyla birlikte çözüm üretecek olan gruplar topluluğu sistemleri gayrimenkul yatırımcılarına, inşaat firmalarına, arsa sahiplerine, konut alıcısına kanunları sistemi öğretecek yol gösterecek davalara hakim olacak Hukuk Danışmanlık hizmeti verecek mükemmel hizmeti sağlayacak bir kurum oluşmuştur.

Büyük şehirlerde yoğunluk insanların sistemli yaşamasına ve evlerin yerleşimin kentsel dönüşüm projelerine uygun bir yaşantı sağlanmalıdır. İstanbul Gayrimenkul Hukuk yaşanabilir sistemde aranılan hizmeti sunmaktadır.

İmar davaları, kentsel dönüşüm projeleri, alıcısına ve satıcısına verilen danışmanlık hizmetiyle sektörde uzman kadrosuyla hizmet veren insan kaynaklarında mükemmelliyetçi bir çözüm üreten bir sistemdir.

1988 yılından bu yana varlığını oluşturmuş. Sistemli kadro oluşturmuş estetik ve sağlıklı yerleşimin sağlanmasını sağlayan yapıların güvenilir sistemden hizmet almak alıcısına hizmet almak olacaktır.

http://www.ongoren.av.tr/ tercih ettiğiniz güvenilir uzun dönemli sağlayacağınız hizmet çok yakınınızda olacaktır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık