DOLAR: 4.04 TL
EURO: 4.98 TL

Huzurevi ve Bakımevi

25 Mart 2016 Ekleme Saati: 20:08
408 kez görüntülendi

Huzurevi ve Bakımevi

Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi, 2005 senesinden bu yana hizmetlerini en iyi ve en kaliteli şekilde sunmak için canla başla çalışmaktadır. Kurumumuz evde sağlık ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından da ruhsatlandırılmış olan kurumumuz bu anlamda ruhsat kazanan ilk firmalardan bir tanesidir ve Aileden Biri Evde Bakım Merkezi ekibi tarafından kurulmuştur.

Kurumumuzun açılışından bu yana binlerce kişiye kendi ortamlarında yani evlerinde hizmet sağlayan tecrübeli ve anlayışlı kişilerden oluşan ekibimiz, yeni girişimleri ile de bakım ve sağlık hizmetlerinin yanı sıra sosyalleşme ve konaklama olanaklarına ihtiyaç duyan kişiler için de uygun koşulları sağlayarak hizmet sunuyor.

Kurumumuzun hedefi ise şüphesiz ki bizleri tercih eden kişilerin en rahat koşullarda yaşayabilmesini sağlamak. Uzman personeli ile kişilere psikolojik, sosyal ve fiziksel anlamda her hizmeti sağlayan kurumumuz kaliteli iş ahlakı ile işlerinin de kaliteli olmasını sağlamaktadır. Böylece kişilerin hem kaliteli hizmet alması hem de hayatından memnun olması sağlanmaktadır.

Huzurevi ya da bakımevi olarak adlandırabileceğimiz tesislerin en önemli amacı misafirlerini ya da hizmet alan kişileri her anlamda memnun etmek olmalıdır. Yaşanılan yerden sağlanan diğer hayatsal ve sosyal imkanlara kadar bu kurumlardan hizmet alan kişilere her olanak sağlanmalıdır. Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi de bu anlamda gereken tüm çalışmaları gerçekleştirerek hizmet talep eden kişilerin tüm istek ve ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendirmektedir.

Kurumumuz 2005 yılından bu yana sağladığı hizmetler ile her zaman sektörün aranan ismi haline gelmiştir. Sağlanan imkanlar doğrultusunda misafirlerimiz ya da bizden hizmet alan diğer kişiler hem hizmetten hem de personellerimizden memnun kalmış durumdadır. Akla gelebilecek her anlamda kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen uzman ekibimizin tek hedefi onlara istedikleri hayatı ve hizmetleri verebilmektir.

Sizler de Aileden Biri Huzurevi ve Bakımevi hizmetlerinden yararlanmak ya da bir yakınınız için hizmet talep etmek için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz. Telefonlarımız ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda tesisimizi de ziyaret edebilir ve daha sağlıklı bir görüşme sağlayabilirsiniz. Kurumumuzun her çalışanı sizler için hizmet halinde olacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık