DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Meyve sepeti

4 Mart 2016 Ekleme Saati: 09:50
416 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Son zamanlarda insanlar doğum günü, bayramlar, yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklerine farklı heyecanlar yaşattırabilmek için değişik hediye arayışlarına girmişleridir. Son dönemlerde en çok tercih edilenler arasında meyve sepeti, çikolata sepeti, meyve buketi gibi hem görselliğin hem de lezzetin ön planda olduğu hediyeler tercih edilmektedir. Bu tarz ürünler her zaman kişiye kendini özel hissettirmekte ve görsel olarak da hediye alan kişiyi yeterli doyuma ulaştırması nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Bu alanda firmamız geniş ürün alanı ile kısa süre içerisinde sektörde tercih edilenler arasında yer almayı başarmıştır. Kalite ve sağlık terimlerini hedef olarak alarak ucuz fiyat oranları rakiplerimizin önüne geçmemizi kolaylaştırmıştır.

Özel günlerde çiçek alma alışkanlığından vazgeçilerek onun yerini dolduracak ürünlere öncelik verilmeye başlanmıştır. Bunlardan en çok ilgi görenler ise meyve sepeti ve meyve buketi gibi görselliği yüksek olan ürünlerdir. Özel, itinayla ve sıradışı yaratıcılık ile oluşturulan meyve sepeti ve meyve buketi sevdiğiniz kişinin hem görsel hem de lezzet olarak doyacağı hediyelerdendir. Meyvelerin çeşitli ve yaratıcı ürünlere dönüştürülmesi ise ayrı bir sanattır. Ürünlerimizde kullandığımız meyveler özel bahçelerimizden taze günlük olarak toplanan 1. Sınıf meyvelerdir. Meyveler itinayla seçilmekte, bozuk veya rengi kaçmış meyveler kesinlikle çıkarılmaktadır. Ayrıca ürün gönderimlerinde doğru bir şekilde paketleme yapılarak ürünlere hiç bir zarar gelmeden alıcısına ulaştırılması sağlanmaktadır.

Hediyeler arasında çikolata her zaman vazgeçilmezdir. Biz de bu görüş ile yola çıkarak çikolataları anlamlandırmak üzerine tecrübe kazandık. Sevdiklerinize özel günlerde, bayramlarda hediye etmeniz/vermeniz için özel tasarım çikolatalarımız bulunmaktadır. Çikolatalarımız garantili firmalardan temin edilmekte ve hiç bir şekilde trans yağ, yüksek fruktozlu mısır şurubu içermemektedir ve isteğiniz üzerine diyet ürünler temin edilebilmektedir. Tarafımızdan özenle el ile tasarımı yapılan çikolata sepetleri görsel açıdan sevdiklerine doyumsuz bir çikolata ziyafeti sunmaktadır. Özel günlerde, bayramlarda, doğum günlerinde bayram çikolataları, bebek çikolatası, doğum günü çikolatası, nişan/nikah/düğün çikolatası, vb. birçok çikolata çeşidimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kişiye özel tasarım meyve sepeti, çikolata sepeti, meyve buketi gibi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık