DOLAR: 3.84 TL
EURO: 4.52 TL

Paykasa Almak

11 Mart 2016 Ekleme Saati: 11:42
327 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

2000li senelerin başında hayatımıza küçük adımlar ile giriş yapan internet teknolojisi günümüzde vazgeçilmez bir hal alarak en üst seviyelerini yaşamaktadır. Gelişen bilgisayar ve internet teknolojisi gücüne güç katarak ilerler iken hayatımızın vazgeçilmezleri arasındaki yerini de alıyor. İnternet teknolojisi ilk dönemlerde sadece bilgi aramak için kullanılır iken günümüzde her şey için başvurulan tek adres olma özelliğini taşıyor. Binlerce ve hatta milyonlarca oyun sitesinde insanlar oyun oynayarak zaman geçiriyor, arkadaş sitelerinde yeni arkadaşlar arıyor ve alışveriş sitelerinde evlerinde kahvelerini yudumlayarak alışveriş yapmanın keyfini çıkartıyor.

 

Paykasa, güvenli ödeme yöntemleri arasında ilk sırada yer alır iken bizlerde size Paykasa alımı hakkında bazı bilgiler aktarmak istiyoruz. Paykasa almak için öncelikle banka hesabınız olması gerektiğini unutmamanız gerekmekte. Çünkü Paykasa satıcısına ödeme yapabilmek için banka hesabınızın olması gerekmektedir.  Bunun yanı sıra Paykasa alır iken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekmekte. Bu noktalara ise kısa kısa değinelim;

– Paykasa alırken öncelikle bayi seçimini doğru yapmanız gerekmekte. İnternet dolandırıcıları ile karşılaşmak ve zarar görmek istemiyor iseniz paykasa satın al kurumsal bayilerden alışveriş yapmanızı önermekteyiz.

 

– Kurumsal Paykasa bayilerini tespit etmek için bayinin kurumsal telefon numaraları, kurumsal banka hesapları, vergi numarası ve faaliyet belgesine bakmanızı önermekteyiz.

– Paykasa alır iken sizlere verilen 19 haneli kod numarasını muhakkak kontrol edin. Paykasa resmi adresinden kontrolünüzü gerçekleştirebilirsiniz.

 

– Paykasa almadan önce güncel kur bilgilerini inceleyin.

Paykasa alımı gibi Paykasa bozdurma işlemleri de Paykasa bayileri tarafından gerçekleştirilmekte. Paykasa bayileri ile iletişime geçerek çeşitli yollar ile elinize geçen Paykasa kodlarını Türk lirasına çevirebilir ve banka hesabınıza transfer edilmesini sağlayabilirsiniz.





Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık