DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Ultrason İşlemlerinde Anneyi Bekleyen Mucizeler

23 Mart 2016 Ekleme Saati: 16:00
501 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Özellikle ultrason yani ultrasonografi tetkiklerinde anne adaylarının gebelik süreçleri boyunca yapmaya devam ettikleri tetkikler sonucunda hem doğacak bebeğin cinsiyetinin öğrenilmesi hem de gebelik döneminin nasıl gittiğine dair en kesin sonuçların verilmesine dayalı olarak yüksek frekanslı ses dalgalarından yola çıkılarak uzman klinik muayenehanesinde Dr. Rengin Türkgüler tarafından verilen hizmetlerle renkli ultrasonla ultrason işlemlerinde ayrıntılı sonuçlara varılabilmektedir.

Temel olarak sunulan ultrasonografi hizmetlerinden birisi olarak renal yani böbrek, karaciğer ultrason tetkikleriyle sözü edilen bu organların tetkikleri yapılmaktadır. Ayrıntılı ultrason tetkikinde ise 3d boyutuyla bütün ayrıntılarıyla vücudun içyapısı gözlemlenerek sonuçlar tetkik edilmektedir. Gebelik dönemi boyunca gebelik ultrasonlarının yanında Down sendromu riski taşıyanlar için yapılacak ultrason tetkikleriyle en doğru tetkik sonuçları verilebilmektedir.

Bütün bunların yanında ortaya konulan başlıca işlemlerden birisi olarak öne çıkmakta olan hizmetlerin birisini meydana getirmesi adına Tiroid ultrasonu işlemlerine yönelik olarak sunulmakta olunan gelişmelerle birlikte öne çıkan işlemler bazında ele alınan yaklaşımlarla www.ultrasonklinik.com başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık