DOLAR: 4.80 TL
EURO: 5.58 TL

Varis Tedavi Merkezi Ve Sağlıklı Yaşam

22 Mart 2016 Ekleme Saati: 15:53
376 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Damar tedavilerinden biri olan varis klinik son derece gelişmiş özel cihazlar ve uzman doktorları sayesinde yüzlerce insanı tedavi etmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık insanların çoğu internet kullanımı farkıyla bacak ağrılarından kurtulmak için tedavi yöntemlerini siteden öğrenmektedirler.

Akşamları bacaklarda ağrı ve şişlik durumları söz konusu ise Varis rahatsızlıkları ile karşı karşıyasınız demektir. Kilo problemi olan insanlarda daha çok görüldüğü gibi düzenli yürüyüş ve gün içinde ayakları yukarı kaldırıp dinlendirmek gerekmektedir. Cerrahi yöntem ve lazerle tedavisi mümkündür.

Bacakların görüntüsünün değişmesi, ağrı ve ciltte oluşan çatlamalar en önemli belirtileridir. Varis tedavisi yapılmazsa ilerde daha tehlikeli sonuçlar yer almaktadır. Cerrahi yöntemler ve son yıllarda daha çok tercih edilen lazerle tedavi yöntemleri sayesinde hasta daha çabuk iyileşme göstermektedir.

www.varisklinik.com hastanın ameliyat sonrasında uzun süre hastanede kalması gerekirken Ameliyatsız varis tedavisi lazer uygulaması olduğundan hastanın anlamaması için sadece bölgesel olarak bacaklar uyuşturulmaktadır. Hasta tedavi sonrasında evine yürüyerek gitmesi sağlanmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık