DOLAR: 4.81 TL
EURO: 5.61 TL

Yapı Sektöründe Etkinlik Takvimleri Bu Bültende

11 Mart 2016 Ekleme Saati: 15:51
422 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Yapı dünyası günümüzde yeni bir terimle karşı karşıya… Akıllı bina terimi, bu terime yönelik olarak oluşturulan binaların depremlere karşı daha dayanıklı olmaları sağlanacağı gibi çağdaş yaşam koşullarıyla bire bir uyumlu site alanlarının da tesis edileceği yönünde amaçlar sunulmaktadır.

Bunun için birçok yapı firması bir araya gelerek yer yer etkinlikler düzenlemektedir. Bunlardan birisi olarak kongreler Yapı Kataloğu’nun gözünden kaçmayan başlıca yapı etkinlik takvimlerinden birisi olmaktadır. Bu açıdan söz konusu alana yönelik olmak üzere ortaya konulan etkinlikle birlikte daha birçok etkinlik adına yapılacak tüm düzenlemeler açısından son derece nitelikli hizmetler aktarılarak bu bültenle birlikte bina otomasyonu adına duyurular gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca söz konusu yapı firmalarının tavan dekorasyonlarına özel olarak sunmuş oldukları belli başlı özelliklere bağlı olarak da Asma tavan sistemlerinin en yeni uygulamaları hakkında geniş bilgilere yer verilmektedir.

Elbette binaların olmazsa olmazı olarak bina armatürü olarak aydınlatma armatürü üzerine gelişen en yeni spotlandırmalar üzerine yapikatalogu.com en yeni gelişmeler anlatılmaktadır.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık